Συνεχίζεται η δράση στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά, το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 14:00, 2ο ΓΕΛ: Αίας Κομοτηνής – Ασπίδα Ξάνθης Νέοι (Πετράκης – Μπουρνατζίδου)
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 17:00, ΔΑΚ Ξάνθης: Αρίων Ξάνθης – Δημοκρίτειο Κομοτηνής (Τριανταφύλλου – Ρούκας)
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 19:00, 2ο ΓΕΛ: ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Αντωνόπουλος – Παναγιωτόπουλος)
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 20:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Μαρτυγάκης – Ρούντσιος)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 13:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – Ασπίδα Ξάνθης (Μαρτυγάκης – Δογάνης)
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 17:30, 2ο ΓΕΛ: ΓΑΣ Κομοτηνή – Αστέρας Καβάλας (Περιφάνης – Μπουρνατζίδου)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Ένωση Καβάλας – Αστέρας Καβάλας (Μυσιρλής – Μαμαλίκατζη)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 11:00, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Ρούντσιος – Δογάνης)
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 19:00, 2ο ΓΕΛ: Αίας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Περιφάνης – Μαργαριτίδης)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 12:00, 2ο ΓΕΛ: ΓΑΣ Κομοτηνή 1 – Ασπίδα Ξάνθης (Σωτηρακόπουλος – Σακκάς)
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00, Κλειστό Ποταμουδίων: Αγία Βαρβάρα – Αρίων Ξάνθης (Ανεστάκης – Κεμεκενίδης)
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 14:00, Κλειστό Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Αστέρας Καβάλας (Παρασίδης – Καλεντρίδης)
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 10:00, 2ο ΓΕΛ: Αίας Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης (Ντούρας Απ. – Ρουσιώτης)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 25 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00, Κλειστό Σουφλίου: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μπαγγούδης – Πετρόπουλος)
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 10:00, 2ο ΓΕΛ: Άτλας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή 2 (Σωτηρακόπουλος – Πολυνύφης)
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 26 Νοεμβρίου, Ώρα 15:00, Αμοιρίδειο: Λεύκιππος Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Αντωνόπουλος – Καλεντερίδης)