Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ PLAY OFF – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 16:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης
Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Ώρα 16:00 Αμυγδαλεώνας – Έβρος Σουφλίου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Νέας Ζίχνης Ώρα 12:30 Λέαινες – ΓΣ Δράμας
Κ.Γ. Κραχτίδης Ώρα 19:00 Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Θάσου Ώρα 13:00 Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας
Κ.Γ. Καβάλας Ώρα 17:00 ΑΟ Καβάλας – Ερμογένης Ξάνθης Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Κομοτηνής Ώρα 13:00 Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 13:00 Ερμογένης Ξάνθης – ΠΑΣ Θράκες
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 15:00 Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας
Κ.Γ. Φερών Ώρα 16:00 Θύελλα Φερών – Έβρος Σουφλίου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Ελευθερούπολης Ώρα 14:00 ΑΟ Καβάλας Β’ – Γαία Δράμας Β’
Κ.Γ. Ομόνοιας Ώρα 15:00 Άρτεμις Σερρών Β’ – ΓΣ Δράμας
Κ.Γ. Κραχτίδης Ώρα 20:30 Γαία Δράμας – Άρτεμις Σερρών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Θάσου Ώρα 11:00 Ανδροσθένης Θάσου – Αμυγδαλεώνας
Κ.Γ. Χρυσούπολης Ώρα 12:30 ΑΟ Χρυσούπολης – ΑΟ Καβάλας
Κ.Γ. Καβάλας Ώρα 15:00 ΑΟ Καβάλας Γ’ – Ερμογένης Ξάνθης Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 11 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Κομοτηνής Ώρα 17:00 ΑΕ Κομοτηνής Β’ – Αμαζόνες Μαΐστρου
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Κομοτηνής Ώρα 11:00 Ακαδημία Κομοτηνής – ΑΕ Κομοτηνής
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 11:00 Ερμογένης Ξάνθης – ΠΑΣ Θράκες
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 12 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Μαΐστρου Ώρα 14:00 Αμαζόνες Μαΐστρου Β’ – Φοίνικας Αλεξ/πολης
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 13:00 Νίκη Αλεξ/πολης – ΑΟ Ορεστιάδας
Κ.Γ. Φερών Ώρα 14:00 Θύελλα Φερών – Φοίνικας Αλεξ/πολης