LIVE λεπτό προς λεπτό οι Κυριακάτικοι αγώνες της 15ης αγωνιστικής στην Α’ ΕΠΣ Έβρου

Παρακολουθήστε ζωντανά από το ThrakiSportS την εξέλιξη των δύο Κυριακάτικων αγώνων της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Καλησπέρα! Από αυτήν την ανάρτηση θα ενημερώνεστε για την εξέλιξη στα παιχνίδια του Κυριακάτικου προγράμματος της 15ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Έβρου.

Από τα δύο παιχνίδια του Σαββάτου ξεχώρισε η νίκη της Αλεξανδρούπολης FC επί της ΑΕ Διδυμοτείχου και η ισοπαλία του ΑΟ Νεοχωρίου με τη Νίκη Απαλού. Δείτε τα αποτελέσματα με ένα κλικ ΕΔΩ.

Προγραμματισμένη έναρξη και στις σημερινές αναμετρήσεις στις 15:00. Πατήστε το κουμπί της ανανέωση ή F5 για να βλέπετε το διαμορφωθέν σκορ στα παιχνίδια ανά πάσα στιγμή:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ώρα έναρξης 15:00)

Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-7 (Καράμπελας – Καπουσούζης, Μπούρντιν, Παπαδάκης, Μπουρντίν, Τρανόπουλος, Σίνης, Αμπραχαμιάν) (ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)

Έβρος Σουφλίου – Θράκη Φερών 1-2 (45+2′ Μωραΐτης – 70′ Μπάμπιτς, 89′ Πανταζίδης) (ΤΕΛΙΚΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ)

Ρεπό: Άρδας Καστανεών