ΕΠΣ Ξάνθης: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας

Τους διαιτητές στα Πρωταθλήματα της Α’, Β’ και Γ’ Κατηγορίας ανακοίνωσε η ΕΠΣ Ξάνθης.

Στην Α’ Κατηγορία θα πραγματοποιηθεί η 19η αγωνιστική, στην Β’ θα έχουμε την 17η ενώ στην Γ’ την 10η αγωνιστική που είχε αναβληθεί την προηγούμενη εβδομάδα.

Αναλυτικά οι ορισμοί όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Ξάνθης:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23/2, Ώρα 15:00, LIVE ThrakiSportS)
Απόλλων Ξάνθης – Κεσσανη Ερασμίου 3-0 α.α.
Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Εχίνος Σπορ (Ουζουνίδης, Παπαδόπουλος, Γ. Πασχαλίδης)
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Γιαπουτζής, Κεχαγιά, Τσίκας)
Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – ΑΟ Βιστωνίδας (Γκαϊτατζής, Ταρινίδης, Φεράτογλου)
Γήπεδο Κουτσού: Παύλος Μελάς Κουτσού – Ασπίδα Ξάνθης (Κτιστής, Κοτινούδης, Βαμβακίδης)
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Απόλλων Διομηδείας (Ελευθεράκης, Οτουζμπίρ, Γκώγος)
Γήπεδο Γενισέας: Ελπίδα Γενισέας – Άρης Πετεινού (Δανδανόπουλος, Ασικίδης, Καραλευθέρης)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 22/2, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Λευκόπετρας: ΑΠΟ Ξάνθης – Κένταυρος Ξάνθης (Κτιστής, Οτουζμπίρ, Ασικίδης)
Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – Αετός Τοξοτών (Ουζουνίδης, Βαμβακίδης, Κοτινούδης)
Γήπεδο Κατραμίου: Σμίνθη – Ατρόμητος Ξάνθης (Σαββόγλου, Παπαδόπουλος, Τσίτσης)
Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Δόξα Μυρωδάτου (Δανδανόπουλος, Ταρινίδης, Μολώνης)
Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Αετός Γοργόνας (Πασιάς, Α. Χρυσέλης, Γκώγος)
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Πηγαδίων

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 23/2, Ώρα 11:30)
Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Εθνικός Κιμμερίων (Κοτινούδης, Πασιάς, Ταρινίδης)
Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – ΑΠΟΞ Ραιδεστός (Καραλευθέρης, Βαμβακίδης, Γκώγος)
Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού Β’ – ΑΕΚ Κυψέλης δ.δ.
Γήπεδο Μαγγάνων: Νέα Θύελλα Μαγγάνων – Κοτύλη Ξάνθης (Μολώνης, Παπαδόπουλος, Φεράτογλου

Материалы по теме:

ΕΠΣ Ξάνθης: Στον Εχίνο θα συνεχίσει τα «μαγικά» του ο πρώτος σκόρερ του πρωταθλήματος
  Στην ομάδα του Εχίνου θα συνεχίσει την καριέρα του ο πρωτος σκόρερ του πρωταθλήματος της Α1 Κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης Γιώργος Γεωργιάδης. Ο Γεωργιάδης που ...
Η 19αδα που επέλεξε ο Ενωσιακός προπονητής της ΕΠΣ Ξάνθης για την πρεμιέρα του Region’s Cup
Ανακοινώθηκαν οι ποδοσφαιριστές που περιλαμβάνονται στην τελική επιλογή του Ενωσιακού προπονητή της ΕΠΣ Ξάνθης Απόστολου Κουτρουλού για την πρώτη συμμετοχή της ΕΠΣ Ξάνθης στο ...
Ορίστηκε η ημερομηνία της κλήρωσης σε Α’ και Β’ Εθνική Ποδοσφαίρου Γυναικών
Για την ερχόμενη Πέμπτη (16/9) όρισε την κλήρωση των πρωταθλημάτων της πρώτης και δεύτερης εθνικής κατηγορίας ποδοσφαίρου Γυναικών η ΕΠΟ. Όπως αναφέρει στην ανακοίνωσή της ...
ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Στην Καβάλα οι δύο ημιτελικοί του παιδικού πρωταθλήματος.
Στην Καβάλα και στο κλειστό Γυμναστήριο της Καλαμίτσας θα διεξαχθούν οι δύο ημιτελικού του παιδικού πρωταθλήματος, όπως ανακοίνωσε η ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Οι δύο ημιτελικοί θα ...
ΕΠΣ Ξάνθης: Το πρόγραμμα της αποστολής στο Σαν Μαρίνο για τα προκριματικά του Region’s Cup
Ανακοινώθηκε από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ξάνθης το πρόγραμμα της αποστολής της ομάδας της ΕΠΣ Ξάνθης που θα εκπροσωπήσει την χώρα στην προκριματική φάση ...