ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές των αγώνων του τριήμερου στην Α’ και Β’ Κατηγορία

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του τριημέρου στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Συνοπτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές του τριημέρου στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Σιμίδης, Κωνσταντάκης, Χριστίδου)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανέων – Ένωση Οινόης (Φιλιππίδης, Καλαϊτζίδης, Κυριαζής)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σοφικού: Ορφέας Σοφικού – ΑΕ Διδυμοτείχου (Σουβάρας, Κώνογλου, Δήμος)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Κεφύλης, Κωστακιώτης, Παλαιοπάνης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – ΑΕΚ Έβρου (Ουζουνίδης, Γεωργακούδης, Καλογεράκης)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Παλαιοπάνης, Γιαννόπουλος)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ομόνοια Φυλακίου (Δαλής, Καλογεράκης, Τρύπης)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Παπάς, Σουλιώτης, Σπανδωνίδης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Δόξα Ορεστιάδας (Φιλιππίδης, Δαλής, Ντουρντούρας)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Κεφύλης, Κωνσταντάκης, Κολιπέτρος)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ασπίδα Θουρίου (Σκίνδρης, Χριστίδου, Ντουρντούρας)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Δόξα Δόξας (Καλαϊτζίδης, Χατζόπουλος, Μ. Σκίνδρη)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νέας Χηλής: ΑΕ Νέας Χηλής – ΑΣ Πέπλου (Ουζουνίδης, Κεραμάς, Γεροκώστας)
Σάββατο 14/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – Νίκη Απαλού (Σκίνδρης, Δαλαμπούρας, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 15/12, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) (Σιβούδης, Κωτσόπουλος, Κύδρος)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – Ατρόμητος Άβαντα (Δήμος, Κονταράς, Σουλιώτης)
Κυριακή 15/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Σουβάρας, Κορνισώρλης, Τουτζιαράκης)
Δευτέρα 16/12, Ώρα 15:00, Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – Ακρίτας Δαδιάς (Σιμίδης, Σιβούδης, Κωστακιώτης)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αρίστεινου

Материалы по теме:

Γιάννης Ξενάκης: Γιατί η κιτρινόμαυρη λαοθάλασσα θα μεγαλώσει κι άλλο….
Γράφει ο Γιάννης Ξενάκης -  Τα 13.538 εισιτήρια που έκοψε η ΑΕΚ την Κυριακή απαντούν κατά κάποιο τρόπο και στο ερώτημα, γιατί ...
Super League: Πρωην Ξάνθης και ΠΑΟΚ συνεχίζει στα 40 να «ζωγραφίζει»
  Ο Δημήτρης Ζωγραφάκης είναι το μεταγραφικό μπαμ για τον Ατρόμητο Χαλκερού που αγωνίζεται στη Α΄ κατηγορία ΕΠΣ Καβάλας. Ο 40χρονος μέσος ξεκίνησε την καριέρα του ...
Οι αντίπαλοι Πανθρακικού και Ξάνθης στην Β’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας
Ανταπόκριση από την Αθήνα: Παναγιώτης Τζαμπαζλής -  Πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα, ενώπιον του προέδρου της Επιτροπής Κυπέλλου και προέδρου της ΕΠΣ Θράκης Μάνου Γαβριηλίδη, η κλήρωση ...
Φιλικοί αγώνες Εθνικού Αλεξανδρούπολης και Δόξας Δράμας
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Ζαχαρίας Μπαλτζής- Μπορεί η ομάδα του Εθνικού Αλεξανδρούπολης την Κυριακή το μεσημέρι να αντιμετωπίζει σε ένα σημαντικό παιχνίδι την εκ ...
ΕΠΣ Έβρου: Στο Διδυμότειχο οι κληρώσεις πρωταθλημάτων και κυπέλλου
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Ηλίας Μεταξάς -  Στο Διδυμότειχο και συγκεκριμένα στο ξενοδοχείο "Ερμής" θα διεξαχθεί και φέτος, όπως συνέβη και πέρυσι, η κλήρωση ...