ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών σε Α’ και Β’ Κατηγορία

 

Επιστροφή στα γήπεδα στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου σε Α’ και Β΄κατηγορία το επόμενο τριήμερο αφού θα έχεουμε αγώνα και την Δευτερα με την επιτροπή διαιτησίας της ενωσης να γνωστοποιεί τους διαιτητές.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητες:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – A’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (LIVE THRAKISPORTS)
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ώρα 16:00)
Σάββατο 13/10, Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών – ΑΕΚ Έβρου (B. Στρατούδης  Κεσούδης, Κωνσταντάκης)
Σάββατο 13/10, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ορφέας Σοφικού (Σιδηρόπουλος, Βασιλόπουλος, Κωστακιώτης)
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Νεοχωρίου: ΑΟ Νεοχωρίου – Θράκη Φερών (Σιβούδης, Σταφυλάς, Τσίκας)
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Παλαγίας: ΑΟ Ποντιακός – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Κυριακή 14/10, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου  (Παπάς, Βασιλόπουλος, Καραΐσκος)
Ρεπό: ΑΕ Διδυμοτειχου

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Δόξα Στέρνας  (Κεφίλης, Δαλής, Τσίκας)
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Θύελλα Κυπρίνου (Σκίνδρης, Καλαϊτζίδης, Αρκομάνης)
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ασπίδα Θουρίου (Καλαϊτζίδης, Κονταράς, Τουντζιαράκης)
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Ακρίτας Νέας Βύσσας  (Κεφίλης, Δαλής, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Χριστίδου, Χατζόπουλος)
Κυριακή 14/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Φυλακίου: Ομόνοια Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης  (Σιδηρόπουλος, Τρύπης, Τσομπανίδης)
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – ΑΟ Μοναστηρακίου  (Σταφυλάς, Τουντζιαράκης, Χ. Στρατούδης)
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Σιδηρού: Πυρσός Σιδηρού – ΑΕ Νέας Χηλής (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Κορνισώρλης)
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Μαίστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Σουλιώτης)
Σάββατο 13/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Δορίσκου: ΑΟ Δορίσκου – Ακρίτας Δαδιάς  (Σιμίδης, Σιβούδης, Ναζιρόπουλος)
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μαρακανά Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Κ20 – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κωνσταντάκης, Κωστακιώτης, Χ. Στρατούδης)
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Καππαδόκων: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μάκρης (Σαμουρκασίδης, Παλαιοπάνης, Κώνογλου)
Κυριακή 14/10, Ώρα 11:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Άλεξ ΑΟ Θράκης (Σιμίδης, Βακαλίδης, Βοσνάκος)
Δευτερα 15/10, Ώρα 16:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα (Β. Στρατούδης, Ουζουνίδης, Κονταράς)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ Α’ ΚΑΙ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here