ΕΠΣ Έβρου: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας

 

Στα γραφεία του Εμπορικού Επιμελητηρίου έγινε το βράδυ της Κυριακής (2/9) η σέντρα του πρωταθλήματος της Α΄Κατηγορίας για τη σεζόν 2018-2019 με την διεξαγωγη της κλήρωσης.

Το ThrakiSportS σας παρουσιάζει αναλυτικά το πρόγραμμα των μονομάχων όπως προέκυψε από την κλήρωση. Θυμίζουμε πως η πρώτη αγωνιστική θα διεξαχθεί το διήμερο 29-30 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η αγωνιστική 12η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ορέστης Ορεστιάδας
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – Άρδας Καστανέων
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Θράκη Φερών – Ορφέας Σοφικού
ΠΑΕ Νίψας – Ποντιακός

2η αγωνιστική 13η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – ΠΑΕ Νίψας
Α.Ο. Νεοχωρίου – Θράκη Φερών
Α.Ο. Ποντιακός – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Άρδας Καστανεών – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου
Ορέστης Ορεστιάδας – Ορφέας Σοφικού

3η αγωνιστική 14η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – ΠΑΕ Νίψας
Θράκη Φερών – Α.Ο. Ποντιακός
Ορέστης Ορεστιάδας – Α.Ο. Νεοχωρίου
Ορφέας Σοφικού – Άρδας Καστανεών
ΠΑΕ Νίψας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

4η αγωνιστική 15η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Α.Ε.Κ. Έβρου
Α.Ο. Ποντιακός – Ορέστης Ορεστιάδας
Άρδας Καστανεών – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – ΠΑΕ Νίψας
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Θράκη Φερών
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Σοφικού

5η αγωνιστική 16η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Έβρος Σουφλίου
Α.Ο. Νεοχωρίου – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Άρδας Καστανεών – Α.Ο. Ποντιακός
Ορέστης Ορεστιάδας – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ε. Διδυμοτείχου
ΠΑΕ Νίψας – Θράκη Φερών

6η αγωνιστική 17η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Α.Ε.Κ. Έβρου – ΠΑΕ Νίψας
Α.Ο. Ποντιακός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Έβρος Σουφλίου – Ορφέας Σοφικού
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Άρδας Καστανεών
Θράκη Φερών – Ορέστης Ορεστιάδας

7η αγωνιστική 18η

Α.Ο. Νεοχωρίου – Έβρος Σουφλίου
Α.Ο. Ποντιακός – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Άρδας Καστανεών – Θράκη Φερών
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ε.Κ. Έβρου
ΠΑΕ Νίψας – Ορέστης Ορεστιάδας

8η αγωνιστική 19η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – Α.Ο. Ποντιακός
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Θράκη Φερών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Ορέστης Ορεστιάδας – Άρδας Καστανεών
Ορφέας Σοφικού – ΠΑΕ Νίψας

9η αγωνιστική 20η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Θράκη Φερών
Α.Ο. Νεοχωρίου – Ορφέας Σοφικού
Α.Ο. Ποντιακός – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Έβρος Σουφλίου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Ορέστης Ορεστιάδας
ΠΑΕ Νίψας – Άρδας Καστανεών

10η αγωνιστική 21η

Α.Ε.Κ. Έβρου – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου
Α.Ο. Νεοχωρίου – ΠΑΕ Νίψας
Άρδας Καστανεών – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
Θράκη Φερών – Έβρος Σουφλίου
Ορέστης Ορεστιάδας – Α.Ε. Διδυμοτείχου
Ορφέας Σοφικού – Α.Ο. Ποντιακός

11η αγωνιστική 22η

Α.Ε. Διδυμοτείχου – Άρδας Καστανεών
Α.Ο. Ποντιακος – Α.Ο. Νεοχωρίου
Έβρος Σουφλίου – Ορέστης Ορεστιάδας
Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Ορφέας Σοφικού
Θράκη Φερών – Α.Ε.Κ. Έβρου
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΠΑΕ Νίψας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here