ΕΠΣ Θράκης: Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας

 

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Δευτέρας στο ξενοδοχείο «Χρήστος και Εύη» της Κομοτηνής η κλήρωση των πρωταθλημάτων της νέας σεζόν.

Δείτε παρακάτω το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος:

1η  αγωνιστική 12η
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Πανθρακικός
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Δόξα Γρατινής
Δόξα Σώστη – Ελπίδα Σαπών
Δόξα Προσκυνητών – Βιστωνίδα Κοπτερού
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Στρύμης
Ορφέας Ξυλαγανής – Αναγέννηση Παγουρίων

2η αγωνιστική 13η
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Πανθρακικός – Δόξα Σώστη
Δόξα Γρατινής – Δόξα Προσκυνητών
Ελπίδα Σαπών – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Βιστωνίδα Κοπτερού – Ορφέας Ξυλαγανής
Αναγέννηση Παγουρίων – Ορφέας Στρύμης

3η αγωνιστική 14η
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Δόξα Σώστη
Δόξα Προσκυνητών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Πανθρακικός
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Γρατινής
Αναγέννηση Παγουρίων – Ελπίδα Σαπών
Ορφέας Στρύμης – Βιστωνίδα Κοπτερού

4η αγωνιστική 15η
Δόξα Προσκυνητών – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Δόξα Σώστη – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξυλαγανής
Πανθρακικός – Αναγέννηση Παγουρίων
Δόξα Γρατινής – Ορφέας Στρύμης
Βιστωνίδα Κοπτερού – Ελπίδα Σαπών

5η αγωνιστική 16η
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Προσκυνητών
Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Σώστη
Ορφέας Στρύμης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Βιστωνίδα Κοπτερού – Πανθρακικός
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Γρατινής

6η αγωνιστική 17η
Ορφέας Ξυλαγανής – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Αναγέννηση Παγουρίων
Δόξα Προσκυνητών – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Σώστη – Βιστωνίδα Κοπτερού
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σαπών
Πανθρακικός – Δόξα Γρατινής

7η αγωνιστική 18η
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Αναγέννηση Παγουρίων
Ορφέας Στρύμης – Ορφέας Ξυλαγανής
Βιστωνίδα Κοπτερού – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Γρατινής – Δόξα Σώστη
Πανθρακικός – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

8η αγωνιστική 19η
Ορφέας Στρύμης – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Αναγέννηση Παγουρίων – Βιστωνίδα Κοπτερού
Ορφέας Ξυλαγανής – Ελπίδα Σαπών
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Γρατινής
Δόξα Προσκυνητών – Πανθρακικός
Δόξα Σώστη – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

9η  αγωνιστική 20η
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Βιστωνίδα Κοπτερού
Ελπίδα Σαπών – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Γρατινής – Αναγέννηση Παγουρίων
Πανθρακικός – Ορφέας Ξυλαγανής
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου
Δόξα Σώστη – Δόξα Προσκυνητών

10η αγωνιστική 21η
Ελπίδα Σαπών – Σπάρτακος Αγίων Θεδώρων
Βιστωνίδα Κοπτερού – Δόξα Γρατινής
Ορφέας Στρύμης – Πανθρακικός
Αναγέννηση Παγουρίων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξυλαγανής – Δόξα Σώστη
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Δόξα Προσκυνητών

11η αγωνιστική 22η
Δόξα Γρατινής – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Πανθρακικός – Ελπίδα Σαπών
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Βιστωνίδα Κοπτερού
Δόξα Σώστη – Ορφέας Στρύμης
Δόξα Προσκυνητών – Αναγέννηση Παγουρίων
Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου – Ορφέας Ξυλαγανής