ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι ορισμοί των διαιτητών σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Δημοσιοποιήθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι ορισμοί διαιτητών για όλες τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου. Ως γνωστόν σε αυτόν έχουμε την 7η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα Ανδρών.

Πέρα όμως από το μεγάλο πρωτάθλημα, στο πρόγραμμα υπάρχουν και αναμετρήσεις για τους εφήβους, τους παίδες αλλά και τις κορασίδες. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΣΑΒΒΑΤΟ 18/11)

Ώρα 15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Ντούρας, Λυτροσυγκούνης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: Αστέρας Καβάλας – ΑΟ Καβάλα (Κανελλόπουλος, Παζαρκάς)

Ώρα 17:00, ΔΑΚ Καβάλας: Ηρακλής Καβάλας – Φιλία Ορεστιάδας (Μπιλμπιλής, Καλφόπουλος)

Ώρα 19:00, Κ.Γ. «Αλέξανδρος Μπαλτατζής»: Αρίωνας Ξάνθης – Λεύκιππος Ξάνθης (Ξενικάκης, Παναγιωτίδης)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΚΥΡΙΑΚΗ 19/11)

Ωρα 15:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: ΕΘνικός Αλεξανδρούπολης – Θύελλα Φερών (Σακελλαρίδης, Πανιτσούδης)

Ώρα 17:00, Κ.Γ. Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Αγία Βαρβάρα (Γιαννούλης, Χατζόπουλος)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ ΕΚΑΣΑΜΑΘ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 19/11, Ώρα 15:00, ΔΑΚ Καβάλας: Ηρακλής Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης (Ανεστάκης, Παζάρκας)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18/11, Ώρα 13:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Λυτροσυγκούνης, Σιγιώργη)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18/11, Ώρα 17:00, Κ.Γ «Αλέξανδρος Μπαλτατζής»: Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Κολοκυθάς – Καλαϊτζής)

Κυριακή 19/11, Ώρα 13:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας (Μπαβέλλας, Τσαχιρίδη)

Κυριακή 19/11, Ώρα 17:00, Κ.Γ. Χρυσούπολης: ΑΟ Χρυσούπολης – Αρίων 2010 Ξάνθης (Παρασίδης, Τριανταφύλλου)

Ρεπό: Λεύκιππος Ξάνθης

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18/11, Ώρα 12:00, Κ.Γ. Αλεξανδρούπολης: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου ( Μαρτυγάκης, Καζάκος)

Κυριακή 18/11, Ώρα 17:00, Κ.Γ. Φερών: Θύελλα Φερών – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Χρηστίδης, Κωνσταντινίδου)

Κυριακή 18/11, Ώρα 20:00, ΔΑΚ Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Αίαντας Κομοτηνής (Ντούρας, Μπαβέλλας)

Ρεπό: Φιλία Ορεστιάδας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18/11, Ώρα 15:00, Κ.Γ. Ποταμουδιών: Πάνθηρες Καβάλας – Πανσερραϊκός

Σάββατο 18/11, Ώρα 15:00, Κ.Γ. Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης 2001 – Τιτάνες Δράμας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here