Με … 147 μετάλλια και 64 χρυσά επέστρεψε από την Βέροια ο Γιν Γιανγκ

 

Σημαντικές διακρίσεις με … 147 μετάλλια κατέκτησαν στην Βέροια και στο στο Πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος Okinawa Karate 2017 ο ΑΣ Γιν Γιανγκ που συμμετείχε με 74 αθλητές.

Συγκεκριμένα γύρισαν στην Κομοτηνή με 64 χρυσά, 47 ασημένια, 36 χάλκινα στις αποσκευές κάνοντας περήφανους προπονητές και συνοδούς που ταξίδεψαν στο «Φιλίππειο» γυμναστήριο Βέροιας.

Στους αγώνες συμμετείχαν συνολικά 285 αθλητές από 10 σωματεία πόλεων της Βόρειας Ελλάδας όπως Νάουσα, Έδεσσα, Βέροια, Αλεξάνδρεια, Χαλάστρα, Διαβατά, Δίον κ.α.

Τους αθλητές συνόδεψαν οι προπονητές του συλλόγου Μουσχάκη Δήμητρα (Μαύρη Ζώνη – 6 Dan), Δημητρακόπουλος Ευθύμιος (Μαύρη Ζώνη – 1 Dan) και Ευαγγέλου Θεοπούλα (Μαύρη Ζώνη – 2 Dan) σύσσωμο το Δ.Σ. του συλλόγου αλλά και γονείς των αθλητών.

Οι αθλητές και οι διακρίσεις τους έχουν ως εξής:

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΖΩΝΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΙΛΩΝ ΘΕΣΗ CATA ΘΕΣΗ KUMITE
1 ΛΕΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 27 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
2 ΖΕΪΜΠΕΚΙΔΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 30 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 18 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
4 ΚΑΡΧΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 20 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
5 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 21 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
6 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 26 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
7 ΣΤΡΑΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 26 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
8 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 26 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
9 ΜΕΡΦΥ ΕΒΕΛΥΝ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 17 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
10 ΡΙΖΟΥ ΛΥΔΙΑ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 30 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
11 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 30 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
12 ΠΟΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 25 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
13 ΤΣΑΜΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 30 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
14 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 31 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
15 ΠΟΛΥΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 32 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
16 ΚΟΥΡΑΒΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5-6-7 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 26 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
17 ΜΕΡΦΥ ΛΑΫΡΑ 8-9 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 22 1η ΧΡΥΣΟ 1ηΧΡΥΣΟ      2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
18 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 27 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
19 ΚΟΥΤΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 31 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
20 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 37 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
21 ΚΕΝΑΝ ΑΜΕΤ ΣΟΥΔΕ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 49 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
22 ΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 21 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
23 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 24 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
24 ΚΕΚΚΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 26 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
25 ΝΤΟΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 27 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
26 ΤΣΟΜΠΑΝΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 27 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
27 ΠΟΥΛΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 29 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
28 ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 30 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
29 ΒΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 31 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
30 ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 37 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
31 ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 40 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
32 ΤΟΚΑΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 45 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
33 ΙΜΠΡΑΜ ΡΙΤΒΑΝ 8-9 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 52 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
34 ΖΕΪΜΠΕΚΙΔΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 35 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
35 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗ ΜΥΡΤΩ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 39 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
36 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 41 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
37 ΛΥΚΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 10-11 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 56 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
38 ΖΕΡΒΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 64 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
39 ΒΑΒΑΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 32 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
40 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 34 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
41 ΚΙΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΚΙΤΡΙΝΗ 35 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
42 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 35 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
43 ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 36 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 1η ΧΡΥΣΟ
44 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 45 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
45 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 10-11 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 45 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
46 ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΜΠΑΤΟΥΧΑΝ 10-11 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 48 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
47 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑ ΑΖΡΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 40 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
48 ΖΑΓΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 12-14 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 47 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
49 ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 47 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
50 ΠΑΝΤΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 48 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
51 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 12-14 ΕΤΩΝ ΚΑΦΕ 50 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
52 ΤΣΟΥΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 67 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
53 ΝΤΟΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 60 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
54 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ 12-14 ΕΤΩΝ ΜΠΛΕ 42 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
55 ΔΟΥΡΟΥΚΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-14 ΕΤΩΝ ΚΑΦΕ 61 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
56 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 12-14 ΕΤΩΝ ΑΣΠΡΗ 67 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
57 ΓΚΑΪΤΑΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12-14 ΕΤΩΝ ΠΡΑΣΙΝΗ 58 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 1η ΧΡΥΣΟ
58 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12-14 ΕΤΩΝ ΚΑΦΕ 50 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
59 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 12-14 ΕΤΩΝ ΚΑΦΕ 49 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
60 ΖΑΚΑΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12-14 ΕΤΩΝ ΚΑΦΕ 72 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
61 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 15-17 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 52 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
62 ΝΤΑΝΤΟΥΡΗ ΑΛΕΞΙΑ 15-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΗ 47 1η ΧΡΥΣΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
63 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 15-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΗ 58 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
64 ΑΛΑΤΖΑ ΕΜΡΕ 15-17 ΕΤΩΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 105 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
65 ΙΣΜΑΗΛ ΑΝΤΕΜ 15-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΗ 70 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
66 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 15-17 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΗ 75 3ηΧΑΛΚΙΝΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 18-20 ΕΤΩΝ ΜΑΥΡΗ 100 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
68 ΜΟΥΜΤΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 21+ ΚΙΤΡΙΝΗ 46 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
69 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΥΚΗ 21+ ΠΡΑΣΙΝΗ 52 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
70 ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 21+ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ 77 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
71 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 21+ ΚΑΦΕ 81 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ
72 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21+ ΚΙΤΡΙΝΗ 75 1η ΧΡΥΣΟ 3ηΧΑΛΚΙΝΟ
73 ΤΣΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21+ ΚΑΦΕ 70 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ 2ηΑΣΗΜΕΝΙΟ
74 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21+ ΜΑΥΡΗ 71 1η ΧΡΥΣΟ 1η ΧΡΥΣΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here