ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με ανακοίνωση η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης, το μεσημέρι της Παρασκευής έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Α1, Α2, Β’ και Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

(Κυριακή 29 Ιανουαρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – ΑΟ Βιστωνίδας (Ανεστίδης, Καραλευθέρης, Γκώγκος)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Νέστος Κύρνου (Ουζουνίδης, Αγγελακόπουλος, Πασχαλίδης Α.)

Γήπεδο Μαγικού: Αστέρας Μαγικού – Αναγέννηση Θαλασσιάς (Γκαϊτατζής, Κηλικιώτης, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Γιαπουτζής, Βαμβακίδης, Οτουζμπίρ)

Γήπεδο ΔΑΚ: Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Ξάνθης (Κωνσταντινίδης, Εμπλιούκ, Ελευθεράκης)

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

(Σάββατο 28 Ιανουαρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Νεάπολης: Απόλλων Ξάνθης – Ερμής Μάνδρας (Τζεβελεκίδης, Κούλα Χουσεϊν, Βαμβακίδης)

(Κυριακή 29 Ιανουαρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου – Ορφέας Ν. Αμισσού (Κοτινούδης, Πασχαλίδης Γ., Εμίν Κεχαγιά)

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού (Τζεβελεκίδης, Ζαφειρίου, Τζιβαρτίδης)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεντητή Ξάνθης (Σουρουτζίδης, Γκοντόλιας, Χρυσέλης Α.)

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

(Σάββατο 28 Ιανουαρίου, Ώρα 15:00)

Γήπεδο Σουνίου: Ελπίς Σουνίου – Εθνικός Κιμμερίων (Ελευθεράκης, Αγγελακόπουλος, Γκοντόλιας)

Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – ΑΠΟΞ Σκόντα (Κωνσταντινίδης, Κοτινούδης, Καραλευθέρης)

Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – Φίλιππος Δροσερού (Ουζουνίδης, Κηλικιώτης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Ερ. Αστέρας Σελέρου (Μαγγίνας, Γκαϊτατζής, Βαχαβιώλος)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα Ξάνθης – Ατρόμητος Χρύσας (Γιαπουτζής, Ζαφειρίου, Χρυσέλης Α.)

 

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

(Κυριακή 29 Ιανουαρίου, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Τοξοτών: ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Σμίνθη Ξάνθης (Κοτινούδης, Μαγγίνας, Σουρουτζίδης)

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Κεραυνός Π. Κατραμίου (Δρακίδης, Καραλευθέρης, Κηλικιώτης)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Ασπίς Πηγαδίων (Γκαϊτατζής, Οτουζμπίρ, Γκώγκος)

Γήπεδο Κοτύλης, Ώρα 12.00: Κοτύλη Ξάνθης – ΑΕΚ Κυψέλης (Δέλλιος, Καλοπήτας, Γκέκας)

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here