ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν τη 14η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, τήν 6η του πρωταθλήματος γυναικών, την 9η αγωνιστική στο πρωταθλήματα εφήβων, τη 12η αγωνιστική στο πρωτάθλημα των παίδων και την 6η αγωνιστική στο πρωτάθλημα κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 17:00  Αρίων Ξάνθης – Θύελλα Φερών (Μπάμπης, Παπαθεολόγου)

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 17:00  Φιλία Ορεστιάδας – Πάνθηρες Καβάλας (Γιαννουλής Στ., Αγγελίδης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 17:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου (Τσακιράκη, Μπαβέλας)

Κ.Γ. Καλαμίτσας  Ώρα 19:00  Ηρακλής Καβάλας – Έβρος Σουφλίου (Κατρακάρης, Κανελόπουλος)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 20:00  Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης (Ρουκάς, Ορφανίδης)

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα 14:30  Λεύκιππος Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής (Ρουκάς, Ορφανίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 15:00  Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Γιαννουλής Στ., Αγγελίδης)

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  Αίας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ανεβλαβής, Τριανταφύλλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (9η Αγωνιστική)

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 15:00  Ασπίδα Ξάνθης – Αγία Βαρβάρα (Ανεβλαβής, Αθανασιάδης)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  Αίας Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας (Ρουκάς, Ορφανίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (9η Αγωνιστική)

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΕ Κομοτηνής (Καλοτραπέζης, Καραγκεζίδης)

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Φιλία Ορεστιάδας (Μπαβέλας, Γκουλιώνης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 15:00  Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάμπης, Τριανταφύλλου)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 18:00  Ηρακλής Καβάλας – Λεύκιππος Ξάνθης (Μυσιρλής, Σαρόγλου Αν.)

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 11:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – ΑΟ Χρυσούπολης (Παπαθεολόγου, Ανεβλαβής)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  Αίας Κομοτηνής – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Παπαθεολόγου, Τριανταφύλλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 28 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 15:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Φιλία Ορεστιάδας (Τσακιράκη, Γκουλιώνης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 19:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών (Μπαβέλας, Γκουλιώνης)

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (6η Αγωνιστική)

Κυριακή 29 Ιανουαρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 13:00  Ε.Κ. Καβάλας – Αστέρας Καβάλας (Μυσιρλής, Κανελόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here