ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Με τους αγώνες της ογδοης αγωνιστικής συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία. Αναλυτικά το πρόγραμμα, όπως έχει ανακοινωθεί από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 29/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΛΕΞ – ΣΑΟΣ Σαμοθράκης  3-1 (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/11/14)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – Ομόνοια Λυκόφης
Γήπεδο Μ. Δαστερίδη : Καππαδοκία – Ενωση Ανθειας Αρίστεινου
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Θράκη Φερών
Γήπεδο Άβαντα:Ατρόμητος Άβαντα – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΝΟΤΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ (δεν υπολογίζετε στη βαθμολογία ο αγώνας ΑΛΕΞ-ΣΑΟΣ 3-1)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 30/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιαδας – ΠΑΕ Ριζίων
Γήπεδο Νεοχωρίου  : ΑΟ Νεοχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Αναγέννηση Μεταξάδων
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονερι – Άρδας Καστανέων
Ρεπό: Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου- Α.Ο.Μάκρης   1-2   (ΤΕΤΑΡΤΗ 26/11/14)

Γήπεδο Νίψας : Νίψα – Αραράτ (29/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Μαίστρου: Μαίστρος – Δορίσκος (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Μοναστηρακίου: Μοναστηράκι-Αγνάντια (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο ΚΤΕΟ: Μάκρη – Πέπλος (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Πόρου: Βρυσούλα – Αριστείνο (30/11 Ωρα 15.00)
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Ελληνοχώρι – Δόξα Δόξης (29/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: Βασιλεύς Κάρολος – Παλιούρι
Γήπεδο Λαβάρων: Σιδηρώ – Κορνοφωλιά (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Πραγγίου: Άρης Πραγγίου – Σοφικό (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Δαδιάς: Δαδιά – Ισάάκιο (30/11 Ωρα 15.00)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Φυλάκιο (29/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Πεντάλοφος (30/11 Ωρα 11.00)
Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Α.Μ.Ο.Αμπελακίων (30/11 Ωρα 15.00)
Γήπεδο : Ακρίτας Ν. Βύσσας – Πύργος
Ρεπό: Δόξα Ορεστιάδας, Ένωση Οινόης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ (δεν υπολογίζετε στη βαθμολογία ο αγώνας ΑΕΚ Έβρου-Μάκρη 1-2)

Материалы по теме:

Πολύ πιθανή η απόλυση Λουτσέσκου από την Αλ Χιλάλ τις επόμενες ώρες
Στα «σχοινιά» βρίσκεται ο πρώην προπονητής της Ξάνθης (και του ΠΑΟΚ) Ραζβάν Λουτσέσκου καθώς δεν αποκλείεται να «πληρώσει» το μάρμαρο της κακής πορείας της ...
Super League: Παρθενικό γκολ στη γιορτή του ο Κομοτηναίος Φώτης Ιωαννίδης, έκρινε τη νίκη του Παναθηναϊκού στη Ριζούπολη
Με το διπλό έφυγε ο Παναθηναϊκός από το «Γεώργιος Καμάρας» καθώς επικράτησε με 0-1 του Απόλλωνα Σμύρνης στην αναμέτρηση που άνοιξε την αυλαία της ...
ΕΠΣ Έβρου: Το μήνυμα του Έβρου Σουφλίου στους απανταχού Έλληνες
Η ακαδημία του ποδοσφαιρικού Έβρου Σουφλίου διάλεξε μέσω του facebook να στείλει το μήνυμα της για τη επέτειο της 25ης Μαρτίου για τους απανταχού ...
ΕΠΣ Έβρου: Το Σαββατοκύριακο το 2ο Παιδικό Τουρνουά Αλληλεγγύης «Δημήτρης Μπακιρτζής» στο Σουφλί
  Τουρνουά που διοργανώνει ο Έβρος Σουφλίου και θα συμμετέχουν και οι ακαδημίες των ΠΑΟΚ Ισαακίου, Ορέστη Ορεστιάδας, Εθνικoύ Αλεξανδρούπολης και Ηρακλή Σαγήνης θα πραγματοποιηθεί στις 20-21 Μαΐου ...
Σιγά-σιγά βλέπει… Ξάνθη ο Παναθηναϊκός
Ανταπόκριση από την Αθήνα: Κώστας Πιτιακούδης -  Μετά από δύο μέρες ξεκούρασης, οι παίκτες του Παναθηναϊκού επιστρέφουν την Δευτέρα στις προπονήσεις για ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here