ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητικές τριπλέτες για τους αγώνες της έκτης αγωνιστικής στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, τόσο στην Α’ όσο και στην Β’ Κατηγορία.

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ 15/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Καππαδοκία-Ομόνοια Λυκόφης (Κυριαζίδης, Καραϊσκος, Κ. Κιτσος)
ΑΛΕΞ – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης (Σιδηρόπουλος, Σαμουρκασίδης, Νάνος)
Ενωση Ανθειας Αρίστεινου-Ατρόμητος Άβαντα (Τονίδης, Μπρίμπος, Σουμάκας)
Απαλός-Ποντιακός Αλεξανδρούπολη (Βασιλόπουλος, Δερμεντζόγλου, Τουντζιαράκης)
(Κυριακή 16/11/14 -15.00) ΣΑΟΣ Σαμοθράκης – Θράκη Φερών (Δερμεντζόγλου, Χρ. Κιτσος, Νάνος)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΚΥΡΙΑΚΗ 16/11/14, ΩΡΑ 15.00)
Αναγέννηση Μεταξάδων-Άρδας Καστανέων (Σκινδρης, Μπριμπος, Κ. Κίτσος)
Νεοχώρι-Ρίζια (Τονίδης, Βασιλειάδης, Παλαιογιάννης)
Θύελλα Κυπρίνου-Κυανή (Βασιλόπουλος, Σαμουρκασίδης, Γεωργακούδης)
Ασπρονερι-Ορέστης Ορεστιαδας (Σιβούδης, Δαλαμπουρας, Γιασλας)
Ρεπό:ΑΕ Διδυμοτείχου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Νίψα-Μοναστηράκι (15/11 Ωρα 15.00) (Παπαγεωργιου, Σιβουδης, Κιτσος Χρ.)
ΑΕΚ Έβρου-Μάκρη (16/11 Ωρα 11.00) (Κουτσουλας, Ξένος, Αποστολίδης)
Δορίσκος-Αριστείνο(16/11 Ωρα 11.00) (Κωστόπουλος, Σραγκόπουλος, Ουζουνίδης)
Βρυσούλα-Αγνάντια (16/11 Ωρα 15.00) (Σουμακας, Βουρδουκλης, Ουζουνίδης)
Μαίστρος-Πέπλος (16/11 Ωρα 15.00) (Καγουδης, Στρατούδης, Τρύπης)
Ρεπό: Αραράτ

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Θούριο-Δαδιά (15/11 Ωρα 15.00) (Σκινδρης, Κεσουδης, Παπαδόπουλος)
Σοφικό-Δόξα Δόξης (15/11 Ωρα 15.00) (Δαλαμπουρας, Κωνσταντακης, Τσομπανίδης)
Ελληνοχώρι-Παλιούρι (15/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανούδης, Χρηστίδου, Ουζουνίδης)
Σιδηρώ-Βασιλεύς Κάρολος (16/11 Ωρα 11.00) (Σκινδρής, Δαλαμπουρας, Χρηστίδου)
Άρης Πραγγίου -Ισαάκιο (16/11 Ωρα 11.00) (Τονίδης, Βασιλειάδης, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: κορνοφωλιά

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
Ακρίτας Ν. Βύσσας-Ένωση Οινόης (15/11 Ωρα 15.00) (Τσοπουλίδης, Δαλης, Χαραλαμπίδης)
Δόξα Ορεστιάδας-Ακρίτας Ορμενίου(16/11 Ωρα 15.00) (Τσοπουλίδης, Τοκμακίδης Τσίκας)
Ηρακλής Σαγήνης-ΠΑΕ Πεντάλοφος(16/11 Ωρα 15.00) (Πεχλεβανούδης, Παπαδόπουλος, Χαλκιάς)
Φυλάκιο-Α.Μ.Ο.Αμπελακίων(16/11 Ωρα 15.00)  (Κεσούδης, Δαλής, Τσομπανίδης)
Ρεπό:Πύργος, Δόξα Στέρνας

Материалы по теме:

Θλίψη για τον θάνατο του καθηγητή του ΤΕΦΑΑ και πρώην παίκτη Πανθρακικού, Ασπίδας Ξάνθης και Ελπίδας Σαπών Νίκου Παπά
Έφυγε από τη ζωή ένας από τους πιο γνωστούς και αγαπητούς αθλητανθρώπους της Θράκης, ο παλιος καθηγητής του ΤΕΦΑΑ Κομοτηνής αλλά και παίκτης και ...
ΕΠΣ Θράκης: Νίκη πρόκρισης με το μυαλο στην Καρπερή για την Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου απέναντι στην Ελπίδα Σαπών
  Προβάδισμα στην υπόθεση πρόκριση για τα ημιτελικά του κυπέλλου ΕΠΣ Θράκης πήρε η Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου που επικράτησε σε ένα από τα ντέρμπι των ...
ΕΠΣ Έβρου: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία του βορείου ομίλου
Ανταπόκριση από Ορεστιάδα: Δημήτρης Μηλίκας -  Με τις αναμετρήσεις της 9ης αγωνιστικής ολοκληρώθηκε ο πρώτος γύρος του βορείου ομίλου της πρώτης κατηγορίας της ΕΠΣ ...
ΕΠΣ Έβρου: Νέα βόμβα για τον Ατρόμητο Άβαντα με Λαζαρίδη
Νια ακόμη σημαντική μεταγραφή μετά από αυτήν του Δημήτρη Κομεσίδη προχώρησε ο Ατρόμητος Άβαντα με την απόκτηση του Εβρίτη στην καταγωγή Γιώργου Λαζαρίδη Ο ...
Παραμένει στον Νέστο ο Τσέκος, «τελειώνει» ο Τζοσκούν!
Ανταπόκριση από την Ξάνθη : Νεκτάριος Αμποβιανίδης - Με την φανέλα του Νέστου Χρυσούπολης θα αγωνίζεται και την νέα αγωνιστική περίοδο ο Θωμάς Τσέκος, σε ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here