Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου για σήμερα (Κυριακή 28/9)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  28   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ   2014

 

10:00  Φάρος, Αλεξανδρούπολη: Εκκίνηση Run Greece (Στίβος, Λαϊκός Αγώνας Δρόμου, Αγώνες 10.000 και 5.000 μέτρων για ενήλικες και 600 μέτρων για παιδιά) 

10:30  Εγκαταστάσεις Πηγαδίων: Skoda Ξάνθη – Κέρκυρα  (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος 3η αγωνιστική)

11:00  Γήπεδο ΕΠΣ Λέσβου: ΑΕΛ Καλλονής – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 5η αγωνιστική)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α2 Κατηγορία, 1η αγωνιστική, Β’ μέρος, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

 

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β1 Κατηγορία, 2η αγωνιστική, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

12:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέου Σκοπού, Σέρρες: Ικαροι Σερρών – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ, Φιλικός Αγώνας)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Διδυμοτείχου: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 4ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:30  Δημοτικό Στάδιο Καστοριάς:  Καστοριά – Έβρος Σουφλίου (Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Γ’ Εθνικής, Α’ Φάση, 1η αγωνιστική, νοκάουτ αγώνας, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

15:30  Δημοτικό Στάδιο «Φώτης Κοσμάς»: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου Σουφλίου (Ποδόσφαιρο, Κύπελλο Γ’ Εθνικής, Α’ Φάση, 1η αγωνιστική, νοκάουτ αγώνας, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης: Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Κομοτηνής (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 4ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

16:15  Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Β’ Φάση Κυπέλλου, νοκάουτ αγώνες, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 1η αγωνιστική, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β2 Κατηγορία, 1η αγωνιστική, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Τιτάνες Δράμας (Μπάσκετ, Φιλικός Αγώνας)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής  – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Εφηβων, 3ος Όμιλος, 1η αγωνιστική)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here