Η UEFA ενημέρωσε την Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία για τους ορισμούς διαιτητών, βοηθών διαιτητών και παρατηρητών διαιτησίας της σε αγώνες των διοργανώσεων της, ανάμεσα τους και αγώνες για την Elite Round των U17 απ’ όπου και θα προκύψουν οι ομάδες που θα περάσουν στην τελική φάση.
Ο Ξανθιώτης διεθνής επόπτης Χασάν Κούλα ορίστηκε ως βοηθός του Δραμινού ρέφερι Γιώργου Κύζα στον 3ο όμιλο της διοργάνωσης που θα γίνει στην Τιφλίδα της Γεωργίας με την συμμετοχή των Εθνικών ομάδων Γεωργίας,Ρωσίας, Βοσνίας και Ιταλίας. Οι αγώνες θα γίνουν από τις 15 μέχρι και τις 20 Μαρτίου.
Αναλυτικά όλοι οι ορισμοί:
Διαιτητής: | Ελένη Λαμπαδαρίου |
1η βοηθός διαιτητή: | Χρυσούλα Κουρομπύλια |
2η βοηθός διαιτητή: | Μαρία Κουπαράνη |
Ημερομηνία | 8/4/2016, 20:00 |
Διοργάνωση: | UEFA Women’s EURO 2017 |
Φάση / Όμιλος: | Προκριματική / 2ος όμιλος |
Αγώνας: | Σλοβακία-Σουηδία |
Πόλη: | Πρόπαντ (Σλοβακία) |
Διαιτητής: | Ελένη Αντωνίου |
Βοηθός διαιτητή: | Παναγιώτα Κουτσουμπού |
Ημερομηνία | 5-10/4/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA Women’s U-19 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 1ος όμιλος |
Ομάδες | Γερμανία, ΕΪΡΕ, Αζερμπαϊτζάν, Πολωνία |
Πόλη: | Δουβλίνο (ΕΪΡΕ) |
Διαιτητής: | Ανδρομάχη Τσιοφλίκη |
Βοηθός διαιτητή: | Μαρία Κουπαράνη |
Ημερομηνία | 22-27/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA Women’s U-17 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 2ος όμιλος |
Ομάδες | Δανία, Β. Ιρλανδία, Ουκρανία, Ισπανία |
Πόλη: | Μπέλφαστ (Β. Ιρλανδία) |
Διαιτητής: | Σταύρος Μάνταλος |
Βοηθός διαιτητή: | Ιορδάνης Απτόσογλου |
Ημερομηνία | 28/3-2/4//2016 |
Διοργάνωση: | UEFA U-17 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 7ος όμιλος |
Ομάδες | ΕΪΡΕ, Σερβία, Πολωνία, Μαυροβούνιο |
Πόλη: | Βαρσοβία (Πολωνία) |
Διαιτητής: | Γεώργιος Κομίνης |
Βοηθός διαιτητή: | Βασίλειος Λάμπρου |
Ημερομηνία | 24-29/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA U-19 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 7ος όμιλος |
Ομάδες | Γαλλία, Δανία, Μαυροβούνιο, Σερβία |
Πόλη: | Γιαγκοντίνα, Γκόρνι Μιλάνοβατς (Σερβία) |
Διαιτητής: | Γεώργιος Κύζας |
Βοηθός διαιτητή: | Χασάν Κούλα |
Ημερομηνία | 15-20/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA U-17 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 3ος όμιλος |
Ομάδες | Βοσνία, Γεωργία, Ρωσία, Ιταλία |
Πόλη: | Τιφλίδα (Γεωργία) |
Διαιτητής: | Αναστάσιος Παπαπέτρου |
Βοηθός διαιτητή: | Τρύφων Πετρόπουλος |
Ημερομηνία | 11-16/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA U-17 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 8ος όμιλος |
Ομάδες | Βέλγιο, Πορτογαλία, Σουηδία, Ισπανία |
Πόλη: | Μέρχτεμ (Βέλγιο) |
Διαιτητής: | Αλέξανδρος Αρετόπουλος |
Βοηθός διαιτητή: | Λάζαρος Δημητριάδης |
Ημερομηνία | 24-29/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA U-19 EURO 2016 |
Φάση / Όμιλος: | Elite Round / 6ος όμιλος |
Ομάδες | Πορτογαλία, Σλοβενία, Ρωσία, Σουηδία |
Πόλη: | Ποβόα ντο Βαρζίμ (Πορτογαλα) |
Παρατηρητής: | Αντωνία Κόκοτου |
Ημερομηνία | 10-16/3/2016 |
Διοργάνωση: | Aphrodite Cup 2016 |
Ομάδες | Ισραήλ, Εσθονία, Κύπρος, Μάλτα, Λιθουανία |
Χώρα: | Κύπρος |
Διαιτητής: | Ευθαλία Μήτση |
1η βοηθός διαιτητή: | Χρυσούλα Κουρομπύλια |
2η βοηθός διαιτητή: | Παναγιώτα Κουτσουμπού |
4η διαιτητής | Ελένη Λαμπαδαρίου |
Ημερομηνία | 30/3/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA Women’s Champions League |
Φάση: | Προημιτελική |
Αγώνας: | Σλάβια Πράγας-Λιόν |
Πόλη: | Πράγα (Τσεχία) |
Παρατηρητής: | Ελένη Κυρίου |
Ημερομηνία | 11/4/2016 |
Διοργάνωση: | UEFA Women’s EURO 2017 |
Φάση / Όμιλος: | Προκριματική / 3ος όμιλος |
Αγώνας: | Γαλλία-Ουκρανία |
Πόλη: | Βαλανσιέν (Γαλλία) |