Πραγματοποιήθηκε την περασμένη Κυριακή 22 Μαρτίου στο ξενοδοχείο Porto Palace της Θεσσαλονίκης η κοπή πίτας της Ένωσης Ταεκβοντό Βορείου Ελλάδος, στην διάρκεια της οποίας βραβεύθηκαν και οι κορυφαίοι της χρονιάς, ανάμεσά τους και 25 Θρακιώτες.
Αναλυτικά η λίστα των αθλητών που βραβεύθηκαν:
ΔΙΕΘΝΕΙΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ |
ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
ΔΙΑΚΡΙΣΗ |
ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΑΪΠΕΙ 2014 |
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΖΩΗ |
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
5η ΘΕΣΗ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΑΪΠΕΙ 2014 |
ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
Α.Σ. ΤΚD & ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΡΕΙΑΣ “ΦΙΛΙΠΠΟΣ” |
5η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΖΕΡΜΠΑΪΤΖΑΝ 2014 |
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
5η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΥΣΤΡΙΑ 2014 |
ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
5η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΥΣΤΡΙΑ 2014 |
ΤΣΑΧΤΣΙΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΑΣΠΙΔΑ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ |
5η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΑΥΣΤΡΙΑ 2014 |
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ 2014 |
|
|
ΜΕΧΕΡΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΡΟΔΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ |
ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΚΟΥΣΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ |
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΛΙΟΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ |
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ |
ΠΟΛΥΔΑΜΑΣ Α & ΓΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΖΑΡΛΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ |
ΑΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΟΥ ΔΡΑΜΑΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΥΔΡΑΣ-ΥΔΡΑΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ |
ΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΤΙΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΡΟΪΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ |
ΑΣ ΣΕΡΡΩΝ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
||
ΚΟΥΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ |
ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΣΑΛΙΝΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ |
ΑΚ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΠΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ |
ΑΜΓΟ Η ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΚΑΡΓΚΑΒΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ |
ΑΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ |
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΤΣΙΑΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ |
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΘΕΟΔΟΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ |
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΟΜΕΡ ΟΓΛΟΥ ΜΙΝΕΒΕΡ |
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΧΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ |
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΤΙΝΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ |
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΤΙΝΤΟΥ ΕΛΕΝΗ |
ΑΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΕΦΗΒΩΝ |
|
|
ΒΕΛΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ |
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΣΑΧΙΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΩΫΣΗΣ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΚΑΡΑΓΚΟΥΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΤΟΨΙΝΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ |
ΑΣ ΑΤΡΩΤΟΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ |
ΑΟΓ ΟΡΦΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΤΟΛΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΚΑΣΑΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ |
|
|
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΤΖΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ |
ΑΓΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΖΑΠΑΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΑΣ ΑΡΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ |
ΑΣ ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ |
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠ. ΑΘΛ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΑΘΛ. ΑΓΩΝ. ΣΥΛ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ |
ΑΓΣ ΝΙΚΟΜΑΧΟΣ ΒΟΛΟΥ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΑΡΣΛΑΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΘΕΟΔΟΣΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ |
ΑΣ ΧΟΥΑΡΑΝΓΚ (ΜΑΧΗΤΕΣ) |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΓΚΑΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ |
ΑΜΓΟ Η ΕΟΡΔΑΪΚΗ ΔΥΝΑΜΗ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ |
ΑΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ |
ΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ |
ΑΣ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΤΟΛΜΗ ΚΙΛΚΙΣ |
3η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΠΑΙΔΩΝ |
||
ΣΙΚΟΒΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ |
ΣΟΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΣΥΣΟΥΡΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ |
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ |
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ |
ΑΣ ΑΘΛΗΤΗΣ |
1η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΑΝΟΥΣΑΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ |
ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΧΑΤΖΗΚΟΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ |
ΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΛΑΜΠΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ |
ΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΞΑΝΘΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΜΠΟΥΝΤΙΟΥΚΟΣ ΣΠΙΝΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ |
ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2014 |
ΚΑΤΣΙΩΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ |
ΑΣ WTF ΙΩΑΝΝΙ |