Με τους αγώνες στην Α’ και Β’ κατηγορία μετά την διοκοπή λόγω αποκριάς συνεχίζεται η αγωνιστική δραστηριότητα στην ΕΠΣ Έβρου.
Η επιτροπή διαιτησίας ανακοίνωσε τους εξής διαιτητές για το Σαββατοκύριακο:
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 25/02, Ωρα 15:00)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σιβούδης, Τερζόπουλος, Σαμουρκασίδης)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Έβρος Σουφλίου (Σιδηρόπουλος, Σαβούδης, Θεωδωρακέλης)
Γήπεδο Νίψας: Νίψα – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Παπάς, Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης)
Γήπεδο Λυκόφης: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Θράκη Φερών (Σουβαρας, Κίτσος, Κωνσταντάκης)
Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – Άρδας Καστανεών (Στρατούδης, Καραίσκος, Κωστακιώτης)
Ρεπό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – ΑΟ Νεοχωρίου (Σιδηρόπουλος, Δαλης, Κωνογλου)
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – Ένωση Οινόης (Σκίνδρης, Θεοδωρακέλης, Χατζόπουλος)
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Βακαλίδης)
Κυριακή 25/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Θύελλα Κυπρίνου (Κεσούδης, καλαιτζίδης, Μ. Σκίνδρη)
Κυριακή 25/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Δόξα Ορεστιάδας (Σκίνδρης, Τσομπανίδης, Δαλης)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Σιδηρούς: Πυρσός Σιδηρούς – ΑΟ Πέπλου (Κτιστόπουλος, Στρατούδης, Κορνισέλης)
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξης – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Βασιλόπουλος, Σαμουρκασίδης, Ναζιρόπουος)
Κυριακή 25/02, Ώρα 11:00, Γήπεδο Ισαακίου: ΟΦ Ισαακίου – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’ (Σαβούδης, Δαλης, Χατζόπουλος)
Κυριακή 25/02, Ώρα 11:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ορφέας Σοφικού (Σκίνδρης, Τσομπανίδης, Ζανιας)
Κυριακή 25/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Δόξα Ελληνοχωρίου (Σημίδης, Κονταράς, Κώνογλου)
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – ΑΟ Θράκης (Σταφυλας, Κονταράς, Ουζουνίδης)
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – Ατρόμητος Άβαντα (Παπας, Παλαιοπάνης, Στρατούδης)
Σάββατο 24/02, Ώρα 15:00, Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – ΑΟ Μάκρης (Σουβαρας, Σιβούδης, Τερζόπουλος)
Κυριακή 25/02, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Καππαδοκών (Κωνσταντάκης, Γιαννόπουλος, Τρύπης)
Κυριακή 25/02, Ώρα 11:00, Γήπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινου – Ασπίδα Βρυσούλας (Ουζουνίδης, Στρατούδης, Κωστακιώτης)
ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Μοναστηρακίου 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ Ν. Χηλής
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΡΕΙΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ