Γ’ Εθνική: Δεν σταματάει να σκοράρει ο Τοπούζης! Γκολ και στην ήττα του Χανιώτη από τον Ολυμπιακό Βόλου

Άλλο ένα γκολ στο φετινό πρωτάθλημα πέτυχε ο Θάνος Τοπούζης στην ήττα του ΑΟ Χανιώτη από τον Ολυμπιακό Βόλου με 2-1 στη Νέα Τρίγλια Χαλκιδικής για την 24η αγωνιστική του 2ου ομίλου της Γ’ Εθνικής φτάνοντας τα 18 γκολ.

Ο Εβρίτης επιθετικός ήταν αυτός που ισοφάρισε για την ομάδα του στο 71ο λεπτό όταν μετά από εκτέλεση κόρνερ πήρε αμαρκάριστος την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα στα δίχτυα για το 1-1 φτάνοντας τα 18 γκολ στο πρωτάθλημα και παραμένει πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα.

Ο Ολυμπιακός Βόλου είχε ανοίξει το σκορ στο 57′ με τον Παπαδήμο ενώ 4 λεπτά μετά το γκολ του Τοπούζη και συγκεκριμένα στο 75′ ο ίδιος παίκτης σκόραρε δίνοντας τη νίκη στη ομάδα του.