ΕΠΣ Έβρου: Οι αλλαγές στο πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των αναμετρήσεων σε Α’ και Β’ Κατηγορία

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του τετραημέρου και ταυτόχρονα έγιναν γνωστές και οι αλλαγές στο πρόγραμμα στην Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (LIVE ThrakiSportS)
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Στάδιο Φωτης Κοσμάς: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Σοφικού (Σταφυλάς, Γεωργακούδης, Γιαννόπουλος)
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Δημοτικό Στάδιο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρδας Καστανεών (Παπάς, Κώνογλου, Καλαϊτζίδης)
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Στάδιο Δημήτρης Μπακιρτζής: Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Νεοχωρίου (Σουβαράς, Ουζουνίδης, Κυριαζης)
Κυριακή 3/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – Θράκη Φερών (Σιμίδης, Κωνσταντάκης, Δήμος)
Κυριακή 3/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο «Χρυσοπηγή Δεβετζή» Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μαΐστρου (Βασιλόπουλος, Κωστακιώτης, Παλαιοπάνης)
Δευτέρα 4/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Οινόης: Ένωση Οινόης – Ορέστης Ορεστιάδας (Κεφύλης, Φιλιππίδης, Χριστίδου)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Ομονοια Φυλακίου (Β. Στρατούδης, Κωνσταντάκης, Χ. Στρατούδης)
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Φιλιππίδης, Δαλής, Ντουρντούρας)
Κυριακή 3/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ηρακλής Σαγήνης (Κεφύλης, Ντουρντούρας, Δαλαμπούρας)
Κυριακή 3/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Ακρίτας Ορμενίου (Σκίνδρης, Τουτζιαράκης, Σουλιώτης)
Κυριακή 3/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – ΠΑΕ Ριζίων (Σουβαράς, Τρύπης, Καλογεράκης)
Δευτέρα 4/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – Δόξα Στέρνας (Καλαϊτζίδης, Δαλής, Μ. Σκίνδρη)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Απαλού: Νίκη Απαλού – ΑΕ Νέας Χηλής (Βασιλόπουλος, Κωστακιώτης, Καλογεράκης)
Σάββατο 2/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – ΑΟ Δορίσκου (Σκίνδρης, Μ. Σκίνδρη, Χριστίδου)
Κυριακή 3/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μοναστηρακίου: ΑΟ Μοναστηρακίου – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης (Κορνιρσώλης, Κονταράς, Σουμιλένκο)
Κυριακή 3/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Μαρακανά: ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’) – ΑΟ Αρίστεινου (Δήμος, Τρύπης, Κύδρος)
Κυριακή 3/11, Ώρα 11:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Αβαντα – ΑΟ Καππαδοκών (Παπάς, Κεραμάς, Κολοσιώνης)
Κυριακή 3/11, Ώρα 15:00, Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλου – ΑΟ Μάκρης (Ουζουνίδης, Κοτσόπουλος, Σπαδωνίδης)
ΡΕΠΟ: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης

Материалы по теме:

Football League: Οι τιμές και ο τρόπος διάθεσης των εισιτηρίων για την αναμέτρηση Πανθρακικός – Πανελευσινιακός
  Ξεκίνησε την Παρασκευή 16 Δεκεμβρίου η διάθεση των εισιτηρίων για το τελευταίο εντός έδρας παιχνίδι του Πανθρακικού για το 2016, με αντίπαλο τον Πανελευσινιακό. Για ...
Στο στόχαστρο του Παμβοχαϊκού ο αρχηγός του Εθνικού Αλεξανδρούπολης Ανέστης Δαλακούρας
Μακριά από την Αλεξανδρούπολη και τον Εθνικό ενδέχεται να βρει η νέα σεζόν τον αρχηγό του Ανέστη Δαλακούρα. Οι πληροφορίες αναφέρουν ότι παρά την ...
Γ’ Εθνική: Με μια απουσία και μια επιστροφή η αποστολή του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στο Κιλκίς με τον Αλέξανδρο του Παμπορίδη
  Ένα πολύ δύσκολο αγώνα δίνει ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης εκτός έδρας στο Κιλκίς απεναντι στον νεοφώτιστο Αλέξανδρο που και αυτός έχει στοχο την παραμονή.  Ο Εθνικός ...
Το «αντίο» του Αλέξανδρου Πασχαλάκη στον Αντελίνο Βιεϊρίνια!
Ο Αντελίνο Βιεϊρίνια αποτελεί παρελθόν από τον ΠΑΟΚ, με τον συμπαίχτη του και πρώην τερματοφύλακα του Πανθρακικού Αλέξανδρου Πασχαλάκη να τον αποχαιρετά με τον ...
Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της ΕΠΣ Έβρου
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας - Η απόσταση των πέντε βαθμών ανάμεσα στον πρωτοπόρο Ορέστη Ορεστιάδας και το Άλεξ διατηρήθηκε και ...