ΕΠΣ Έβρου: Οι ορισμοί των διαιτητών στους αγώνες της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου

Ανακοινώθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου οι ορισμοί των τριπλετών για τα ματς της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Κυπέλλου.

Εξι παιχνίδια θα γίνουν Σάββατο και επτά την Κυριακή. Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές:

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Κεφύλης, Τρύπης, Κολιπέτρος)
ΡΕΠΟ: Ασπίδα Θουρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης (Καλαϊτζίδης, Χατζόπουλος, Ντουρντούρας)
ΡΕΠΟ: Δόξα Στέρνας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Άρδας Καστανέων (Δαλής, Δαλαμπούρας, Τσομπανίδης)
ΡΕΠΟ: ΠΑΕ Ριζίων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – Ορφέας Σοφικού (Σκίνδρης, Χρηστίδου, Κεραμάς)
ΡΕΠΟ: Δόξα Δόξας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9 Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φυλακίου: Ακρίτας Φυλακίου – Ηρακλής Σαγήνης (Κεσούδης, Κωνσταντάκης, Φιλιππίδης)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Νεοχωρίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Διδυμοτείχου: ΑΕ Διδυμοτείχου – Δόξα Ελληνοχωρίου (Φιλιππίδης, Σκίνδρης, Χρηστίδου)

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Δημήτρης Μπακιρτζής: Έβρος Σουφλίου – Αθλητική Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Ουζουνίδης, Παλαιοπάνης, Κωτσόπουλος)
ΡΕΠΟ: Ακρίτας Δαδιάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μ. Αετών: ΑΟ Μάκρης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Δήμος)
ΡΕΠΟ: ΑΕ Νέας Χηλής

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Καππαδοκών (Σαμουρκασίδης, Κωστακιώτης, Σουλιώτης)
ΡΕΠΟ: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – ΑΣ Πέπλου (Στρατούδης Β., Γεωργακούδης, Καλογεράκης)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Μοναστηρακίου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 14/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Αρίστεινου (Βασιλόπουλος, Κοντάρας, Γιαννόπουλος)
ΡΕΠΟ: ΑΕΚ Έβρου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Μαΐστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Νίκη Απαλού (Παπάς, Σιβούδης, Θεοδοσόπουλος)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Δορίσκου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 15/9, Ώρα 17:30)
Γήπεδο Φώτης Κοσμάς: Ένωση Αλεξανδρούπολης – Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης  (Σιμίδης, Στρατούδης Χ., Σουμιλένκο)
ΡΕΠΟ: ΑΟ Αγνάντιας (Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’)