Δυο μετάλλια ο απολογισμός των τριών κολυμβητών του ΝΟΑ στο Πανελλήνιο Παμπαίδων Α του Βόλου

Ολοκληρώθηκε η τρίτη και τελευταία ημέρα του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Παμπαίδων – Παγκορασίδων Α στο Βόλο και η αποστολή του Ναυταθλητικού Ομίλου Αλεξανδρούπολης, με τους τρεις κολυμβητές της, επιστρέφει με ένα ασημένιο και ένα χάλκινο μετάλλιο στις αποσκευές της.

Οι επιδόσεις των αθλητών της ομάδας την τρίτη και τελευταία ημέρα (Πέμπτη) έχουν ως εξής:
Πρωινοί προκριματικοί:
50m ελεύθερο παμπαίδων Α: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 27.37 , κατέλαβε την 19η θέση.
100m πεταλούδα παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 1.03.37, προκρίθηκε με 9ο χρόνο στον μικρό τελικό.
200m ύπτιο παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 2.26.13, προκρίθηκε με 15ο χρόνο στον μικρό τελικό.
200m πρόσθιο παμπαίδων Α: ΚΑΣΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 2.53.83 , κατέλαβε την 26η θέση
Απογευματινοί τελικοί:
100m πεταλούδα παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 1.03.17, κατέλαβε την 4η θέση στον μικρό τελικό και 12η στην συνολική κατάταξη.
200m ύπτιο παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 2.25.68, κατέλαβε την 6η θέση στον μικρό τελικό και 14η στην συνολική κατάταξη.

Οι επιδόσεις των αθλητών την δευτερη ημέρα της Τετάρτης έχουν ως εξής:
Απόγευμα τελικές σειρές:
50m πρόσθιο παμπαίδων Α: ΚΑΣΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 34.88 , κατέλαβε την 20η θέση.
200m μικτή ατομική παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 2.19.30, κατέλαβε την δεύτερη θέση και το ασημένιο μετάλλιο.

Τέλος οι επιδόσεις των αθλητών του ΝΟΑ την Τρίτη, πρώτη ημέρα των αγώνων, είχαν ως εξής:
50m πεταλούδα παμπαίδων Α: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 28.26 , προκρίθηκε με 9ο χρόνο στον μικρό τελικό.
100m πρόσθιο παμπαίδων Α: ΚΑΣΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 1.16.07, προκρίθηκε με 14ο χρόνο στον μικρό τελικό.
200m ελεύθερο παμπαίδων Α: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 2.16.95 , κατέλαβε την 40η θέση.
400m μικτή ατομική παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 4.57.45, προκρίθηκε με 4ο χρόνο στον μεγάλο τελικό.

50m πεταλούδα παμπαίδων Α: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, 28.44, κατέλαβε την 2η θέση στον μικρό τελικό και 10η στην συνολική κατάταξη.
100m πρόσθιο παμπαίδων Α: ΚΑΣΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, 1.17.63, κατέλαβε την 7η θέση στον μικρό τελικό και 15η στην συνολική κατάταξη.
400m μικτή ατομική παμπαίδων Α: ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, 4.52.74, κατέλαβε την τρίτη θέση και το χάλκινο μετάλλιο.