ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες Κυπέλλου του Σαββατοκύριακου

 

Ήδη από το βράδυ της Πέμπτης η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Έβρου έχει αναρτήσει τον πίνακα με τους ορισμούς των διαιτητών για το προσεχές Σαββατοκύριακο (15-16 Σεπτεμβρίου).

Διεξάγονται συγκεκριμένα οι αναμετρήσεις της 2ης αγωνιστικής για την Α’ Φάση του Κυπέλλου της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων Έβρου.

Το αναλυτικό πρόγραμμα ανά όμιλο για το Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου «Σιγρέκης» και οι διαιτητές έχουν ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Μαρίνος Δαστερίδης: Καππαδοκία – Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ (Σαμουρσακίδης, Τερζόπουλος, Κώνογλου)
Ρεπό: Ποντιακός

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Μάκρης (Σιμίδης, Βασιλόπουλος, Κονταρας)
Ρεπό: ΑΕ Νέας Χιλή

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Αγναντιας: Φουρτούνα – ΑΟ Θράκης  (Τερζόπουλος, Παππάς Γ., Στρατούδης Χ.)
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Αρίστεινου – ΠΑΕ Νίψας 3-0 α.α.
Ρεπό: ΑΟ Μαΐστρου

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γηπεδο Απαλού: Απαλός – Μοναστηράκι (Καραΐσκος, Κίτσος, Τρύπης)
Σάββατο 15/09, Ωρα 17:00, Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου  (Ουζουνίδης, Στρατούδης Β., Κωστακιώτης)

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Φερών: Θράκη Φερών – Πέπλος  (Στρατούδης Β., Ναζιρόπουλος, Παλαιοπάνης)
Ρεπό: Δορίσκος

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Πυρσός Σιδηρούς – Ακρίτας Δαδιάς  (Σιβούδης, Σταφυλάς, Τουτζιαράκης)
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης (Σουβαράς, Ουζουνίδης, Κώνογλου)

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Καρωτής:  Δόξα Δόξας – ΑΕ Διδυμοτείχου  (Σκίνδρης, Κοντάρας, Χριστίδου)
Ρεπό: Δόξα Ελληνοχωρίου

9ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – Ατρόμητος Ασπρονερίου (Διαμαντής, Κεσούδης, Τουτζιαράκης)
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Θουρίου: Ασπίδα Θουρίου – Ορφέας Σοφικού  (Κωνσταντάκης, Δαλής, Κωστακιώτης)

10ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Χειμωνίου: Δόξα Ορεστιάδας – Ένωση Οινόης  (Βασιλόπουλος, Καλαϊτζίδης, Ναζιρόπουλος)
Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Νέα Βύσσα  (Σταφυλάς, Σιβούδης, Θεοδωρακέλης)

11ος ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Νεοχωρίου: Νεοχώρι – Ομόνοια Φυλακίου   (Παππάς Γ., Τσίκας, Σκίνδρη Μ.)
Σάββατο 15/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Δόξα Στέρνας  (Κεσούδης, Παλαιοπάννης, Αρκομάνης)

12ος ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 16/9, Ωρα 17:00, Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Ριζίων  (Καλαϊτζίδης, Σκίνδρης, Τρύπης)
Ρεπό: Άρδας Καστανέων

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here