ΕΠΣ Έβρου: Όλο το πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της Β’ Κατηγορίας

 

Πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Κυριακής στο Εμπορικό Επιμελητήριο η κλήρωση του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας και για το Νότιο Όμιλο.

Το νέο πρωτάθλημα θα διεξαχθεί με τη συμμετοχή δεκαέξι ομάδων σε 30 αγωνιστικές. Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα όπως προέκυψε από την κλήρωση έχει ως εξής:

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Α.Ο. Θράκης – Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο. Μάκρης – Α.Ο. Δορίσκου
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Πυρσός Σιδηρού
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Ατρόμητος Άβαντα – Ακρίτας Δαδιάς
Νίκη Απαλού – Α.Ο. Αρίστεινου
Φουρτούνα – Α.Ο. Καππαδοκών

2η αγωνιστική 17η

Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Φουρτούνα
Α.Ο. Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο. Δορίσκου – Ακρίτας Δαδιάς
Α.Ο. Καππαδοκών – Α.Ο. Μάκρης
Α.Ο. Μαΐστρου – Νίκη Απαλού
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Α.Ο. Θράκης
Πυρσός Σιδηρού – Α.Ε. Νέας Χηλής

3η αγωνιστική 18η

Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Καππαδοκών
Α.Ο. Δορίσκου – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Θράκης – Πυρσός Σιδηρού
Α.Ο. Μάκρης – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Α.Ε. Νέας Χηλής
Ατρόμητος Άβαντα – Α.Ο. Μαΐστρου
Νίκη Απαλού – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Φουρτούνα – Α.Σ. Πέπλου

4η αγωνιστική 19η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Α.Ο. Θράκης
Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Ακρίτας Δαδιάς
Α.Ο. Καππαδοκών – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ο. Δορίσκου
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Μάκρης
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Ατρόμητος Άβαντα
Πυρσός Σιδηρού – Νίκη Απαλού
Φουρτούνα – Α.Ο. Μοναστηρακίου

5η αγωνιστική 20η

Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Α.Ο. Αρίστεινου – Α.Ο. Καππαδοκών
Α.Ο. Δορίσκου – Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο. Καππαδοκών – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Μάκρης – Α.Σ. Πέπλου
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Α.Ε. Νέας Χηλής
Ατρόμητος Άβαντα – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Νίκη Απαλού – Πυρσός Σιδηρού

6η αγωνιστική 21η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο. Θράκης – Νίκη Απαλού
Α.Ο. Μάκρης – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Αρίστεινου
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Α.Ο. Καππαδοκών
Πυρσός Σιδηρού – Α.Ο. Δορίσκου
Φορτούνα – Ακρίτας Δαδιάς

7η αγωνιστική 22η

Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Μάκρης
Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Α.Ο. Αρίστεινου – Φορτούνα
Α.Ο. Δορίσκου – Α.Ε. Νέας Χηλής
Α.Ο. Καππαδοκών – Πυρσός Σιδηρού
Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Σ. Πέπλου
Α.Ο. Μονηστηρακίου – Νίκη Απαλού
Ατρόμητος Άβαντα – Α.Ο. Θράκης

8η αγωνιστική 23η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Α.Ο. Καππαδοκών
Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Α.Ο. Θράκης – Α.Ο. Δορίσκου
Α.Ο. Μάκρης – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Σ. Πέπλου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Νίκη Απαλού – Ατρόμητος Άβαντα
Πυρσός Σιδηρού – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Φορτούνα – Α.Ο. Μαΐστρου

9η αγωνιστική 24η

Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Α.Ε. Νέας Χηλής
Α.Ο. Αρίστεινου – Ακρίτας Δαδιάς
Α.Ο. Δορίσκου – Νίκη Απαλού
Α.Ο. Καππαδοκών – Α.Ο. Θράκης
Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ο. Μάκρης
Α.Ο. Μονστηρακίου – Ατρόμητος Άβαντα
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Φορτούνα
Πυρσός Σιδηρού – Α.Σ. Πέπλου

10η αγωνιστική 25η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Α.Σ. Πέπλου
Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο. Αρίστεινου – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Α.Ο. Θράκης – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Α.Ο. Μάκρης – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Ατρόμητος Άβαντα – Α.Ο. Δορίσκου
Νίκη Απαλού – Α.Ο. Καππαδοκών
Φορτούνα – Πυρσός Σιδηρού

11η αγωνιστική 26η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Φορτούνα
Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Νίκη Απαλού
Α.Ο. Καππαδοκών – Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Α.Ο. Δορίσκου
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Θράκης
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Ακρίτας Δαδιάς
Πυρσός Σιδηρού – Α.Ο. Μάκρης

12η αγωνιστική 27η

Ακρίτας Δαδιάς – Πυρσός Σιδηρού
Α.Ο. Αρίστεινου – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Α.Ο. Δορίσκου – Α.Ο. Καππαδοκών
Α.Ο. Θράκης – Φορτούνα
Α.Ο. Μαΐστρου – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Α.Ο. Μάκρης – Α.Ε. Νέας Χηλής
Ατρόμητος Άβαντα – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Νίκη Απαλού – Α.Σ. Πέπλου

13η αγωνιστική 28η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Ακρίτας Δαδιάς
Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20) – Α.Ο. Δορίσκου
Α.Ο. Θράκης – Α.Ο. Μάκρης
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Α.Ο. Καππαδοκών
Α.Σ. Πέπλου – Ατρόμητος Άβαντα
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Α.Ο. Μαΐστρου
Πυρσός Σιδηρού – Α.Ο. Αρίστεινου
Φορτούνα – Νίκη Απαλού

14η αγωνιστική 29η

Ακρίτας Δαδιάς – Α.Ο. Θράκης
Α.Ο. Αρίστεινου – Α.Ε. Νέας Χηλής
Α.Ο. Δορίσκου – Α.Σ. Πέπλου
Α.Ο. Καππαδοκών – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Α.Ο. Μαΐστρου – Πυρσός Σιδηρού
Ατρόμητος Άβαντα – Φορτούνα
Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης – Α.Ο. Μοναστηρακίου
Νίκη Απαλού – Α.Ο. Μάκρης

15η αγωνιστική 30η

Α.Ε. Νέας Χηλής – Α.Ο. Μαΐστρου
Α.Ο. Θράκης – Α.Ο. Αρίστεινου
Α.Ο. Μάκρης – Ατρόμητος Άβαντα
Α.Ο. Μοναστηρακίου – Α.Ο. Αγνάντιας (Εθνικός Κ20)
Α.Σ. Πέπλου – Α.Ο. Καππαδοκών
Νίκη Απαλού – Ακρίτας Δαδιάς
Πυρσός Σιδηρού – Ένωση Κορνοφωλιάς Λυκόφης
Φορτούνα – Α.Ο. Δορίσκου

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here