ΕΣΠΕΘΡ: Το πρόγραμμα των 20 αγώνων του Σαββατοκύριακου για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνολικά 20 αγώνες διεξάγονται το Σαββατοκύριακο για τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της Ενωσης Σωματείων Πετοσφαίρισης Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.

Πέρα από τα τρία παιχνίδια για τη Β’ Εθνική Ανδρών, Αναλυτικά το πρόγραμμα των υπόλοιπων αγώνων του διημέρου έχει ως εξής:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β’ ΓΥΡΟΣ, 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 21/1, Ωρα 17:00, Κλειστό Σουφλίου: Εβρος Σουφλίου – Αο Σερρών

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΓΥΡΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 20/1, Ωρα 14:30, Κλειστό Αλεξανδρούπολης: ΓΕΑ – ΑΕ Κομοτηνής

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Α΄ ΓΥΡΟΣ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 21/1, Ωρα 15:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – Άθλος Ορεστιάδας

Κυριακή 21/1, Ωρα 18:00, Κλειστό Ορεστιάδας: ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός-2

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Β’ ΓΥΡΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 20/1, Ωρα 15:00, ΔΗΓΑ Δράμας: ΓΣ Δράμας – ΑΟ Καβάλας-2

Κυριακή 21/1, Ωρα 19:30, Κλειστό Αμυγδαλεώνα: Αμυγδαλεώνας – Γαία Δράμας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α’ ΓΥΡΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 21/1, Ωρα 13:00, Κλειστό Θάσου: Ανδροσθένης  –  ΠΑΣ Θράκες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Β’ ΓΥΡΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 20/1, Ωρα 13:00, Κλειστό Αλεξ/πολης: Φοίνικας – Ακαδημία Κομοτηνής

Κυριακή 21/1, Ωρα 13:00, Κλειστό Καβάλας: Καβάλας-3 – ΑΕ Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (Β’ ΓΥΡΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 20/1, Ωρα 14:00, Κλειστό Ορεστιάδας: ΑΟ Ορεστιάδας – Αμαζόνες Μαΐστρου

Σάββατο 20/1, Ωρα 16:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Νέας Βύσσας

Κυριακή 21/1, Ωρα 16:00, Κλειστό Φερών: Θύελλα Φερών – ΑΟ Ορεστιάδας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ (Β΄ ΓΥΡΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 21/1, Ωρα 17:30, Κλειστό Αμυγδαλεώνα: Αμυγδαλεώνας – Γαία Δράμας

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ (Α΄ ΓΥΡΟΣ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κυριακή 21/1, Ωρα 11:00, Κλειστό Θάσου: Ανδροσθένης – ΠΑΣ Θράκες

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (Β΄ ΓΥΡΟΣ – 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Σάββατο 20/1, Ωρα 11:30, Κλειστό Αλεξ/πολης: Φοίνικας – Ακαδημία Κομοτηνής

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – Δ’ ΟΜΙΛΟΣ (Β΄ ΓΥΡΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

 

Σάββατο 20/1, Ωρα 12:00, Κλειστό Ορεστιάδας: ΑΟ Ορεστιάδας – Αμαζόνες Μαΐστρου

Σάββατο 20/1, Ωρα  14:00, Κλειστό Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΟ Νέας Βύσσας

Κυριακή 21/1, Ωρα 12:00, Παλιό Ορεστιάδας: Άθλος Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης

Κυριακή 21/1, Ωρα 14:00, Κλειστό Φερών: Θύελλα Φερών – ΑΟ Ορεστιάδας

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here