Super League: Ο Τσαμούρης στο Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολη! Στη Ριζούπολη ο Κούλα Χασάν

 

Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης ορίστηκε από την ΚΕΔ να διευθύνει το Δευτεριάτικο παιχνίδι της Ξάνθης με τον Αστέρα Τρίπολης στα Πηγάδια, ενώ Θρακιώτικο ορισμό έχουμε και στο παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης με τον Πλατανιά στη Ριζούπολη, που ανοίγει την αυλαία της 5ης αγωνιστικής.

Συγκεκριμένα το παιχνίδι του ΑΟΞ με τον Αστέρα Τρίπολης στο Ξάνθη FC Arena, την ερχόμενη Δευτέρα ορίστηκε να διευθύνει ο Αλέξανδρος Τσαμούρης από την ΕΠΣ Πειραιά, έχοντας ως βοηθούς τους Αλέξανδρο Γρεβένη και Γιώργο Χατζηνάκο από τις ΕΠΣ Χαλκιδικής και Δράμας αντίστοιχα, και τέταρτο διαιτητή τον Σταύρο Μάνταλο από την ΕΠΣ Καβάλας. Παράλληλα στο παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης με τον Πλατανιά στη Ριζούπολη, που ανοίγει την αυλαία της 5ης αγωνιστικής της Super League, ορίστηκε ως πρώτο βοηθός ο Κούλα Χασάν από την ΕΠΣ Ξάνθης.

Αναλυτικά οι ορισμοί διαιτητών της 5ης αγωνιστικής:

ΣΑΒΒΑΤΟ (23/9)

16:00 Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Σάββας (Σερρών)

4ος: Τζήλος (Λάρισας)

18:15 Ατρόμητος – Λαμία

Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών)

Βοηθοί: Μερκενίδης (Μακεδονίας), Καλφάκης (Χανίων)

4ος: Λάμπρου (Ευβοίας)

20:30 Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Κομίνης (Θεσπρωτίας)

Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Καρατζίκας (Αθηνών)

4ος: Σκουλάς (Θεσσαλίας)

ΚΥΡΙΑΚΗ (24/9)

16:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών), Κουντουρέλλης (Αθηνών)

4ος: Φωτιάδης (Καστοριάς)

18:15 Κέρκυρα – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)

4ος: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

18:15 Πανιώνιος – ΑΕΛ

Διαιτητής: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

Βοηθοί: Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Κορδολαίμης (Ανατολικής Αττικής)

20:30 ΑΕΚ – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)

Βοηθοί: Κωσταράς (Αιτ/νίας), Δημητριάδης (Μακεδονίας)

4ος: Αρετόπουλος (Τρικάλων)

ΔΕΥΤΕΡΑ (25/9)

19:30 Ξάνθη – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Γρεβένης (Χαλκιδικής), Χατζηνάκος (Δράμας)

4ος: Μάνταλος (Καβάλας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here