ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητές στους αγώνες της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής σε Βόρειο και Κεντρικό Όμιλο και της 23ης αγωνιστικής στον Νότιο Όμιλο της στην Β’ κατηγορία ΕΠΣ Έβρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
22η Αγωνιστική
Σάββατο 13/05, 17:00
Δόξα Ορεστιάδας-Ομόνοια Φυλακίου (Δαλης, Γιαννόπουλος, Κεσούδης)
Ένωση Οινόης Ακρίτας-ΑΟ Νεοχωρίου (Ουζουνίδης, Θάνος, καλαιτζίδης)
Ασπίδα Θουρίου-Ακρίτας Ορμενίου (Παπαδόπουλος, Χρ. Κίτσος, Τσομπανίδης)
Π.Α.Ε. Ριζίων-Ηρακλής Σαγήνης (Διαμαντής, Δαλαμπούρας, Χατζόπουλος)

Κυριακή 07/05, 17:00
Ορφέας Δικαίων-Δόξα Στέρνας (Δαλης, τσίκας, Απιδόπουλος)
Π.Α.Ε. Πενταλόφου-Θύελλα Κυπρίνου (Διαμαντής, Σαβούδης, Ζανιας)


Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
22η Αγωνιστική
Σάββατο 13/05, 17:00
Ένωση Κυανής Ασβεστάδων-Πυρσός Σιδηρούς (Σταφύλας, Κελεσίδης, Βακαλίδης)
AΟ Τυχερού-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Βασιλόπουλος, Ναζιρόπουλος, Πανταζόπουλος)

Κυριακή 13/05, 11:00
Δόξα Δόξας-Δόξα Ελληνοχωρίου (Σαβούδης, Τσομπανίδης, Δαλαμπούρας)
Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) -Ορφέας Σοφικού (Κεσούδης, Χρηστίδου, Θεοδωρακέλης)

Κυριακή 14/05, 17:00
Θύελλα Παλιουρίου-Ακρίτας Δαδιάς (Καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Χρ. Κίτσος)
Αναγέννηση Μεταξάδων-ΟΦΙ Ισαακίου 0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΒΟΡΕΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
23η Αγωνιστική
Σάββατο 13/05, 17:00
Ατρόμητος Άβαντα-ΑΕ Ν. Χιλής (Σημίδης, Παλαιοπάνης, Κονταράς)
ΑΟ Δορίσκου-Π.Α.Ε Νιψας (Σιβούδης, Καραίσκος, Τερζόπουλος)
Α.Ο. Μαΐστρου-ΑΕΚ Έβρου (Κωνσταντακάκης, Χ. Στρατούδης, Τουντζιαράκης)
Ασπίδα Βρυσούλας-ΑΟ Αρίστεινου (Σουμάκας, Μπρίμπος, Σταγγόπουλος)

Κυριακή 14/05, 17:00
Νίκη Απαλού-ΑΟ Μάκρης (Β. Στρατούδης, Κώνογλου, Κ. Κίτσος)
Α.Ο.Καππαδοκών-Α.Ο.Αγνάντια (Εθνικός Κ20) (Παπάς, τρύπης, Θάνος)
Ρεπό: ΑΟ Μοναστηρακίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΤΟΝ ΝΟΤΙΟ ΟΜΙΛΟ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here