ΕΠΣ Έβρου: Oι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 20ης και 19ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, η οποία και ανακοίνωσε τους διαιτητές. 

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ
20η Αγωνιστική

Κυριακή 23 Απριλίου, Ώρα 16:30

Θράκη Φερών-ΑΟ Ποντιακός (Σιβούδης, Σουμάκας, Σαμουρκασίδης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ατρόμητος Ασπρονερίου (Σταφύλης, Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης)
Ιπποκράτης-Ακρίτας Νέας Βύσσας (Ουζουνίδης, Κονταράς, Γεωργακούδης)
Ορέστης Ορεστιάδας-Έβρος Σουφλίου (Κεσούδης, Θοδωρακέλης, Σαβούδης)
Άρδας Καστανεών- ΑΟ Αλεξανδρούπολης (Δαλής, Τσίκας, Κίτσος Χρ.)
Α.Ε. Διδυμοτείχου-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σουβαράς, Τερζόπουλος, Κίτσος Κ.)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
19η Αγωνιστική

Σάββατο 22 Απριλίου, Ώρα 16:30

Ομόνοια Φυλακίου -Ηρακλής Σαγήνης (Δαλαμπούρας, Κίτσος Χρ., Τσίκας)

Κυριακή 23 Απριλίου, Ώρα 11:00

Ένωση Οινόης-Π.Α.Ε. Ριζίων (Κεσούδης, Τσίκας, Θεοδωρακέλης)
ΑΟ Νεοχωρίου-Ακρίτας Ορμενίου (Δαλαμπούρας, Κίτσος Χρ.,  Χατζόπουλος)
Δόξα Ορεστιάδας-Ορφέας Δικαίων (26/4)
Θύελλα Κυπρίνου -Δόξα Στέρνας (26/4)

Κυριακή 23 Απριλίου, Ώρα 16:30

Π.Α.Ε. Πενταλόφου- Ασπίδα Θουρίου (Καλαϊτζίδης, Χρηστίδου, Χατζόπουλος)

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
19η Αγωνιστική

Σάββατο 22 Απριλίου, Ώρα 16:30

Ένωση Κυανής Ασβεστάδων-Δόξα Δόξας (Δαλής, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)
Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς- Δόξα Ελληνοχωρίου (Σιβούδης, Γιαννόπουλος, Βακαλίδης)

Κυριακή 23 Απριλίου, Ώρα 11:00
AΟ Τυχερού- Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ) (Σουμάκας, Παπαχρήστου, Σταφυλάς)
Πυρσός Σιδηρούς- Ακρίτας Δαδιάς (Ουζουνίδης, Κώνογλου, Πανταζόπουλος)
ΟΦΙ Ισαακίου- Ορφέας Σοφικού (Δαλής, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Αναγέννηση Μεταξάδων- Θύελλα Παλιουρίου 0-3 α.α.

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ-ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
20η Αγωνιστική

Σάββατο 22 Απριλίου, Ώρα 16:30

ΑΟ Μαΐστρου-ΑΕ Ν. Χιλής (Παπαδόπουλος, Τουντζιαράκης, Κώνογλου)
Ασπίδα Βρυσούλας-Νίκη Απαλού (Παπάς, Στρατουδης Χ., Ναζιρόπουλος)
ΑΟ Αρίστεινου – Ατρόμητος Άβαντα (Βασιλόπουλος, Παλαιοπάνης, Κελεσίδης)
ΑΕΚ Έβρου-ΠΑΕ Νιψας (Σιδηρόπουλος, Τερζόπουλος, Κίτσος Χ.

Κυριακή 23 Απριλίου, Ώρα 11:00
Α.Ο.Αγνάντια (Κ20 Εθνικός)-ΑΟ Μοναστηρακίου (Παπάς, Γεωργακούδης, Τρύπης)
ΑΟ Καππαδοκών-ΑΟ Δορίσκου (Παπαδόπουλος, Σαμουρκασίδης, Στρατούδης Χ.)

Ρεπό: ΑΟ Μάκρης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here