ΕΠΣ Ξάνθης: Φινάλε στο πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας! Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

 

Πέφτει η αυλαία στο πρωτάθλημα της Γ’ Κατηγορίας της ΕΠΣ Ξάνθης, αυτή την εβδομάδα, με τη διεξαγωγή της 22ης και τελευταίας αγωνιστικής, ενώ κανονικά και με τους αγώνες της 4ης και 5ης αγωνιστικής των πλεϊ οφ και πλεϊ άουτ συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα υπόλοιπα πρωταθλήματα.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μαγγάνων: Άρης Αβάτου – Ηρακλής Ζυγού

ΠΛΕΙ ΟΦ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Ασπίδα Ξάνθης

Ρεπό: Αναγέννηση Θαλασσιάς

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Κυριακή 2/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – ΑΟ Βιστωνίδα

Γήπεδο Κύρνου: Νέστος Κύρνου – Αστέρας Μαγικού

Ρεπό: Άρης Πετεινού

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Κεντητή

Γήπεδο Σελίνου: Άτλας Σελίνου – Π. Μελάς Κουτσού

Ρεπό: Απόλλων Ξάνθης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Γενησέας: Ελπίς Γενησέας-Ορφέας Ν. Αμισσού

Γήπεδο Ερασμίου: Κεσσάνη Ερασμίου-Δόξα Μυρωδάτου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Ελπίδες Ξάνθης

Γήπεδο Δροσερού: Φίλιππος Δροσερού – Αετός Τοξοτών

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ξάνθης
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Σάββατο 1/4, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα-Ελπίς Σουνίου

Γήπεδο Σημάντρων:ΠΑΣ Φιλίων-Ατρόμητος Χρύσας

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Κυριακή 2/4, Ώρα 11:00)

Γήπεδο Διομήδειας: Απόλλων Διομήδειας – Αετός Γοργόνας

Γήπεδο Χρύσας: Αναγέννηση Π. Χρύσας – Δόξα Σταυρούπολης

Γήπεδο (—) : ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Κεραυνός Π. Κατραμίου

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Σμίνθη Ξάνθης

Ρεμβιακός – Ασπίς Πηγαδίων 0-3 α.α.

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here