ΕΠΣ Ξάνθης: Οι διαιτητές της πρεμιέρας σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου σε πλέι οφ και πλέι άουτ

 

Με ανακοίνωση η επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣ Ξάνθης,έκανε γνωστά τα ονόματα των διαιτητών στους αγώνες του Σαββατοκύριακου στην πρεμιέρα των πλέι οφ και πλέι αουτ σε Α1, Α2, και Β’ και τους αγώνες της Γ’ κατηγορίες.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων και τους διαιτητές:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ (Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Εχίνου: Εχίνος Σπορ – Άρης Αβάτου (Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Αγγελακόπουλος)

Γήπεδο Θαλασσιάς: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ηρακλής Ν. Ζυγού (Γιαπουζής, Γκοντόλιας, Βαμβακίδης)

Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης

1. Άρης Αβάτου 5
—————————-
2. Αναγέννηση Θαλασσιάς 4
3. Εχίνος Σπορ 1
4. Ηρακλής Ζυγού 1
5. Ασπίδα Ξάνθης 0

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Κιμμερίων: ΑΕ Ξάνθης – Νέστος Κύρνου (Τζεβελεκίδης, Κηλικιώτης, Πασχαλίδης Γ.)

Γήπεδο Πετεινού: Άρης Πετεινού – Αστέρας Μαγικού (Κωνσταντινίδης, Μπαχαρίδης, Οτουζμπίρ)

Ρεπό: ΑΟ Βιστωνίδας

1.Αστέρας Μαγικού 2
2.ΑΕ Ξάνθης 2
3.ΑΟ Βιστωνίδας 2
4.Νέστος Κύρνου 1
5.Άρης Πετεινού 0

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ (Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Κεντητής: Κεντητή – Απόλλων Ξάνθης (Μαγγίνας, Δέλλιος, Γκέκας)

Γήπεδο Κουτσού: Π. Μελάς Κουτσού – Ερμής Μάνδρας (Ουζουνίδης, Πασχαλίδης Αθ., Σουρουτζίδης)

Ρεπό: Άτλας Σελίνου

1.Απόλλων Ξάνθης 2
2.Ερμής Μάνδρας 1
3.Άτλας Σελίνου 1
4.Κεντητή 1
5.Π. Μελάς Κουτσού 0

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Κυριακή 5/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Ν. Αμισσού: Ορφέας Ν. Αμισσού – Ελπίς Γενησέας (Ανεστίδης, Βαχαβιώλος, Σιάκκας)

Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεσσάνη Ερασμίου (Κοτινούδης, Χρυσέλης Απ., Τζιβαρτζίδης)

1. Κεσσάνη Ερασμίου 9
2. Ελπίδες Γενησέας 7
3. Ορφέας Ν. Αμισσού 6
4. Δόξα Μυρωδάτου 4
5. Κεραυνός Λευκόπετρας (αποχώρησε)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΠΛΕΙ ΟΦ (Σάββατο 4/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Σελίνου: Ελπίδες Ξάνθης – ΑΠΟΞ (Ουζουνίδης, Γκοντόλιας, Σουρουτζίδης)

Γήπεδο Τοξοτών: Αετός Τοξοτών – Εθνικός Κιμμερίων (Γκαϊτατζής, Βαμβακίδης, Γκώγος)

Ρεπό: Φίλιππος Δροσερού

1. Εθνικός Κιμμερίων 5
2. Φίλιππος Δροσερού 4
3. Ελπίδες Ξάνθης 2
4. Α.ΠΟ. Ξάνθης 0
5.Αετός Τοξοτών 0

ΠΛΕΙ ΑΟΥΤ (Σάββατο 4/3, Ώρα 15:30)
Γήπεδο Σημάντρων: ΠΑΣ Φιλίων – Ελπίς Σουνίου (Καρπουζέλης, Κωνσταντινίδης, Ιωαννίδης)

Γήπεδο Μέλισσας: Μέλισσα – Ατρόμητος Χρύσας (Δρακίδης, Καραλευθέρης, Πασχαλίδης Γ.)

1. Ατρόμητος Χρύσας 9
2. ΠΑΣ Φιλίων 7
3. Μέλισσα 5
4. Εν. Ελπίς Σουνίου 4
5. Ερυθρός Αστέρας Σελερου (αποχώρησε)

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή 5/3, Ώρα 11:00

Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Αναγέννηση Π. Χρύσας (Τζεβελεκίδης, Καρπουζέλης, Μπένος)

Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Απόλλων Διομήδειας (Ανεστίδης, Χρυσέλης Απ., Κηλικιώτης)

Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Αετός Γοργόνας (Δέλλιος, Μαγγίνας, Οτουζμπίρ)

Ώρα 12:00, Γήπεδο ΔΑΚ : ΑΠΟΞ Ραιδεστός – Κοτύλη (Γκαϊτατζής, Γκέκας, Σιάκκας)

Σμίνθη – Ρεμβιακός 3-0 α.α.

Ρεπό: Δόξα Σταυρούπολης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here