ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 15ης και 14ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Κατηγορία θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Μαρτίου, Ώρα 15:00
Γήπεδο Παλαγίας: ΑΟ Ποντιακός-ΑΕ Διδυμοτείχου (Σιβούδης, τερζόπουλος, κ. Κίτσος)
Γήπεδο Καστανέων: Άρδας Καστανεών-Ένωση Άνθειας Αρίστεινου (Σιδηρόπουλος, Σουμάκας, Κωνσταντάκης)
Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας-ΑΟ Αλεξανδρούπολης (Κεσούδης, Τσίκας, Χρ. Κίτσος)
Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης-Έβρος Σουφλίου (Σουβαρας, Θάνος, Γεωργακούδης)
Γήπεδο Άνθειας: Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Ακρίτας Νέας Βύσσας (Σταφυλας, Μπρίμπος, Χ. Στρατούδης)
Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου-Θράκη Φερών (Παπαδόπουλος, Παλαιοπάνης, Καλαιτζίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η Αγωνιστική)

Σάββατο 04/03, 15:00
Ακρίτας Ορμενίου – ΠΑΕ Πενταλοφου (Κεσούδης, Τσομπανίδης, Χατζόπουλος)
Ομόνοια Φυλακίου – Δόξα Στέρνας (Δάλης, Θεοδωρακέλης, Απιδόπουλος)
Δόξα Ορεστιάδας – ΠΑΕ Ριζίων (καλαιτζίδης, Χρηστίδου, Σαβούδης)

Κυριακή 05/03, 11:00
ΑΟ Νεοχωρίου – Ηρακλής Σαγήνης (Παπάς, Τσίκας, Θεοδωρακέλης)
Ένωση Οινόης – Ασπίδα Θουρίου (Δάλης, Γιαννόπουλος, Χατζόπουλος)

Κυριακή 05/03, 15:00
Θύελλα Κυπρίνου – Ορφέας Δικαίων (Απιδόπουλος, Χρηστίδου, Τσομπανίδης)
Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η Αγωνιστική)
Σάββατο 04/03, 15:00
Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Ορφέας Σοφικού (Κυριαζίδης, Τερζόπουλος, Παλαιοπάνης)
Πυρσός Σιδηρούς – Θύελλα Παλιουρίου (Κονταράς, Πανταζόπουλος, Τρύπης)
AΟ Τυχερού – Δόξα Δόξας (Ουζουνίδης, Ναζιρόπουλος, Καραίσκος)

Κυριακή 05/03, 11:00
Δόξα Ελληνοχωρίου – Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Σαβούδης, Χρηστίδου, Κώνογλου)

Κυριακή 05/03, 15:00
ΟΦΙ Ισαακίου – Ακρίτας Δαδιάς (Παπάς, Γιαννόπουλος, Κώνογλου)
Αναγέννηση Μεταξάδων – ΑΕΔ Β’ 0-3 (α.α.)
Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (14η Αγωνιστική)
Σάββατο 04/03, 15:00
ΑΟ Δορίσκου – ΑΟ Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) (Σταφυλας, Σταγγόπουλος, Χ. Στρατούδης)
ΑΟ Μοναστηρακιου – Ασπίδα Βρυσούλας (Σιβούδης, Κελεσίδης, Τουντζιαράκης)
ΠΑΕ Νίψας – ΑΟ Αρίστεινου (Παπαδόπουλος, Σουμάκας, Παπαχρήστου)

Κυριακή 05/03, 11:00
ΑΟ Μάκρης – Ν. Χιλή (Ουζουνίδης, Σταγγόπουλος, Ναζιρόπουλος)
Νίκη Απαλού – ΑΟ Μαΐστρου (Κυριαζίδης, Καραίσκος, Γεωργακούδης)

Κυριακή 05/03, 15:00
Ατρόμητος Άβαντα – ΑΟ Καππαδοκων (Στρατούδης, Κονταράς, Βακαλίδης)
Ρεπό: ΑΕΚ Έβρου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here