ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου.

Οι ορισμοί αφορούν τη 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, τους δεύτερους αγώνες της δεύτερης φάσης του εφηβικού πρωταθλήματος, τους πρώτους αγώνες της δεύτερης φάσης του παιδικού πρωταθλήματος,καθώς και την 10η και τελευταία αγωνιστική στα πρωταθλήματα νεανίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 4 Μαρτίου

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 16:00  Θύελλα Φερών – Λεύκιππος Ξάνθης (Παπαγερίδης, Γιαννουλής Στ.)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 17:00  Πάνθηρες Καβάλας – Ηρακλής Καβάλας (Κατρακάρης, Λάλλα)

Κ.Γ. Διδ/χου  Ώρα 19:00  Σπάρτακος Διδ/χου – Έβρος Σουφλίου (Παπαγερίδης, Γιαννουλής Στ.)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξ/πολης (Ντούρας, Κιοσές)

Κ.Γ. Μπαλτατζής  Ώρα 17:00  Αρίων Ξάνθης – Φιλία Ορεστιάδας (Ρουκάς, Μπάμπης)

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 21:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Αίας Κομοτηνής (Τσακιράκη, Κιοσές)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ (2ος Αγώνας)

Σάββατο 4 Μαρτίου

Κ.Γ. Κραχτίδης  Ώρα 14:00  Απόλλων Δράμας – Ρούπελ Σιδ/στρου (Ζαχαριάδης, Σαρόγλου Χ.)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:00  ΑΕ Κομοτηνής – Αστέρας Καβάλας  (Ντούρας, Τσακιράκη)

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 17:00  Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνη  (Κολοκυθάς, Ορφανίδης)

Κυριακή 5 Μαρτίου

ΔΑΚ Σερρών  Ώρα 16:00  Πανσερραϊκός – Ελευθερούπολη (Νέδογλου Ζαφ., Τσακιρίδης)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ – Β’ ΦΑΣΗ (1ος Αγώνας)

Κυριακή 5 Μαρτίου

ΔΑΚ Σερρών  Ώρα 14:00  Ίκαροι Σερρών – Τιτάνες Δράμας (Νέδογλου Αρ., Οικονόμου)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 15:00  Αστέρας Καβάλας – Βισάλτης Νιγρίτας (Μυσιρλής, Σαρόγλου Χ.)

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 13:00  Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξ/πολης (Ρουκάς, Μπάμπης)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  ΑΕ Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης (Κολοκυθάς, Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική)

Σάββατο 4 Μαρτίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 15:00  Ασπίδα Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας (Κολοκυθάς, Αθανασιάδης)

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (10η Αγωνιστική)

Κυριακή 5 Μαρτίου

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 20:00  Αίας Κομοτηνής – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάμπης, Αθανασιάδης)

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 20:00  Αστέρας Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης (Κατρακάρης, Κανελόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here