ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Ανακοινώθηκαν από την ΕΚΑΣΑΜΑΘ οι διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου. Οι ορισμοί αφορούν τη 12η εξ αναβολής αγωνιστική του πρωταθλήματος ανδρών, την 14η και τελευταία αγωνιστική της πρώτης φάσης στο πρωτάθλημα των παίδων,καθώς και την 8η αγωνιστική στα πρωταθλήματα νεανίδων και κορασίδων.

Αναλυτικά οι ορισμοί για τις αναμετρήσεις στους ομίλους που μετέχουν ομάδες της Θράκης (με κόκκινα γράμματα είναι οι αλλαγές που έγιναν κατά τη διάρκεια των ορισμών και δεν ήταν γνωστές στο ThrakiSportS όταν δημοσίευε τα προγράμματα των πρωταθλημάτων την Πέμπτη):

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΣ) – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Μπαλτατζή  Ώρα 17:00  Αρίων Ξάνθης – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Μπάμπης, Τριανταφύλου)

Κ.Γ. Ορεστιάδας  Ώρα 17:00  Φιλία Ορεστιάδας – Αίας Κομοτηνής (Ρουκάς, Παπαθεολόγου)

Κ.Γ. Αμοιρίδης  Ώρα 15:00  Λεύκιππος Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας (Κολοκυθάς, Καραγκεζίδης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 19:30  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών (Ρουκάς, Παπαθεολόγου)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  Δημοκρίτειο Κομοτηνής – Πάνθηρες Καβάλας (Τσακιράκη, Αθανασιάδης)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 15:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου (Ρουκάς, Παπαθεολόγου)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΚΑΣΑΜΑΘ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ – Β’ ΦΑΣΗ

Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 17:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου (Ντούρας, Τσακιράκη)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ (14η Αγωνιστική – Τελευταία)

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Χρυσούπολης  Ώρα 15:00  ΑΟ Χρυσούπολης – Ασπίδα Ξάνθης (Γάκης, Βαρίκος)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 13:30  Αίας Κομοτηνής – Λεύκιππος Ξάνθης (Ντούρας)

Κ.Γ. Κομοτηνής  Ώρα 15:00  ΓΑΣ Κομοτηνή – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Ντούρας)

Αρίων Ξάνθης – Ηρακλής Καβάλας 20-0 α.α.

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ (14η Αγωνιστική – Τελευταία)

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Φερών  Ώρα 17:00  Θύελλα Φερών – Φιλία Ορεστιάδας (Τσακιράκη, Κιοσές)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 13:00  Εθνικός Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου (Τσακιράκη, Κιοσές)

Κ.Γ. Αλεξ/πολης  Ώρα 11:00  Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – ΑΕ Κομοτηνής (Τσακιράκη, Κιοσές)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (8η Αγωνιστική)

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ευμοίρου  Ώρα 15:00  Ασπίδα Ξάνθης – Ρούκις Αλεξ/πολης (Τριανταφύλλου, Αχμέτογλου)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ ΟΜΙΛΟΣ (8η Αγωνιστική)

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου

Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ώρα 16:00  Ε.Κ. Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κατρακάρης, Σαρόγλου Αν.)

Αστέρας Καβάλας – Αίας Κομοτηνής 20-0 α.α.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here