ΕΠΣ Έβρου: Οι διαιτητές σε όλους τους αγώνες του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 12ης και 13ης αγωνιστικής θα δοθεί συνέχεια αυτό το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, με την επιτροπή διαιτησίας να ανακοινώνει  τους διαιτητές των αγώνων.

Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2017)

Ποντιακός – ΑΟ Αλεξανδρούπολης (Σιβούδης, Καραΐσκος, Μπρίμπος)

Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Έβρος Σουφλίου (Σουβάρας, Βασιλόπουλος, Διαμαντής)

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ακρίτας Νέας Βύσσας (Παπαδόπουλος, Χρηστίδου, Καλαϊτζίδης)

Άρδας Καστανέων – Ατρόμητος Ασπρονερίου  (Σταφυλάς, Τουντζιαράκης, Κωνσταντινάκης)

Ορέστης Ορεστιάδας – Θράκη Φερών (Παππάς, Γεωργακούδης, Σουμάκας)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ιπποκράτης (Κεσούδης, Τερζόπουλος, Στρατούδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 11/02, 15:00

Π.Α.Ε Νιψας − ΑΕ Ν. Χιλής (Ουζουνίδης, Σταγγόπουλος, Στρατούδης)

ΑΟ Δορίσκου − ΑΟ Μάκρης (Σημίδης, Κελεσίδης, Παπαχρήστου)

Νίκη Απαλού − ΑΟ Αρίστεινου (Σαμουρκασίδης, Τερζόπουλος, Ναζιρόπουλος)

Κυριακή 12/02, 15:00

ΑΟ Μοναστηρακίου − ΑΕΚ Έβρου (Σαμουρκασίδης, Παπαχρήστου, Κελεσίδης)

Ασπίδα Βρυσούλας-ΑΟ Αγνάντια (Κ20 Εθνικός) (Ουζουνίδης, Τερζόπουλος, Στρατούδης)

Κυριακή 12/02, 15:00

ΑΟ Μαΐστρου − ΑΟ Καππαδοκών (Κονταράς, Ναζιρόπουλος, Τρύπης)

Ρεπό: Ατρόμητος Άβαντα

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 11/02, 15:00

ΟΦΙ Ισαακίου-Ένωση Κυανής Ασβεστάδων (Σιβούδης, Δαλαμπούρας, Χρηστίδου)

AΟ Τυχερού-Ορφέας Σοφικού (Βασιλόπουλος, Γεωργακούδης, Παλαιοπάνης)

Άρης Πραγγίου (Κ20 ΑΕΔ)-Θύελλα Παλιουρίου (Δάλης, Τσίκας, Τσομπανίδης)

Κυριακή 11/02, 11:00

Πυρσός Σιδηρούς-Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς (Κονταράς, Πανταζόπουλος, Βακαλίδης)

Κυριακή 12/02, 15:00

Δόξα Δόξας-Ακρίτας Δαδιάς (Δαλαμπούρας, Γιαννόπουλος, Απιδόπουλος)

Αναγέννηση Μεταξάδων-Δόξα Ελληνοχωρίου 0-3 α.α.

Β’ ΕΠΣ ΈΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (12η Αγωνιστική)

Σάββατο 11/02, 15:00

ΠΑΕ Ριζίων-Ορφέας Δικαίων (Σαββούδης, Ζανιάς, Θεοδωρακέλης)

Θύελλα Κυπρίνου-ΑΟ Νεοχωρίου (Παπάς, Καραΐσκος, Θάνος)

Δόξα Ορεστιάδας-Ακρίτας Ορμενίου (Κεσούδης, Γιαννόπουλος, Καλαϊτζίδης)

Κυριακή 12/02, 11:00

Ένωση Οινόης-Ηρακλής Σαγήνης (Δάλης, Χατζόπουλος, Απιδόπουλος)

Ασπίδα Θουρίου-Δόξα Στέρνας (Κωνσταντινάκης, Σταφυλάς, Τουντζιαράκης)

Κυριακή 12/02, 15:00

Ομόνοια Φυλακίου-ΠΑΕ Πενταλόφου (Δάλης, Κίτσος, Τσομπανίδης)

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here