ΕΣΠΕΘΡ: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα αναπτυξιακά πρωταθλήματα

 

Συνεχίστηκαν το περασμένο Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα της ΕΣΠΕ Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας. 

Συνοπτικά τα αποτελέσματα:

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ A’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Σερρών – ΑΟ Καβάλας 3-0

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμυγδαλεώνας  7 (11-4)

2. ΑΟ Σερρών  7 (10-5)

3. ΑΟ Καβάλας  4 (0-12)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Εθνικός Αλεξ/πολης Β’ – Άθλος Ορεστιάδας 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου  11 (15-3)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  9 (12-3)

3. Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β΄  8 (6-12)

4. Άθλος Ορεστιάδας  5 (0-15)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Καβάλας Β’ – ΓΣ Δράμας 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΓΣ Δράμας 10 (15-3)

2. Άρτεμις Σερρών 6  (7-6)

3. ΑΟ Καβάλας Β  6  (3-13)

4. Γαία Δράμας  5  (8-3)

5. Λέαινες Αμφίπολης 3  (1-9)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανδροσθένης Θάσου – Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-0

ΑΟ Καβάλας – ΑΟ Χρυσούπολης 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας 10  (15-0)

2. Ανδροσθένης  8  (9-6)

3. Αμυγδαλεώνας   7  (9-3)

4. ΑΟ Χρυσούπολης   6  (3-14)

5. Ερμογένης Ξάνθης Β  5  (2-15)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ερμογένης Ξάνθης – Αμαζόνες Μαΐστρου 0-3

ΠΑΣ Θράκες – ΑΕ Κομοτηνής 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Αμαζόνες Μαΐστρου  8  (12-2)

2 Ερμογένης Ξάνθης  7  (7-9)

3. ΑΕ Κομοτηνής   5  (6-3)

4. ΠΑΣ Θράκες  5  (5-9)

5. Ακαδημία Κομοτηνής  5  (3-9)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου 1-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Έβρος Σουφλίου   7  (10-6)

2. Νέα Βύσσα  5  (7-3)

3. Θύελλα Φερών  5  (5-9)

4. Νίκη Αλεξ/πολης  4  (6-2)

5. ΑΟ Ορεστιάδας   3  (1-9)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΟ Καβάλας Β’ – ΓΣ Δράμας 0-3

Γαία Δράμας Β’ – Άρτεμις Σερρών 1-3

Γαία Δράμας – ΓΣ Δράμας Β’ 3-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Γαία Δράμας  12  (18-2)

2. ΓΣ Δράμας  11  (17-3)

3. Αρτεμις Σερρών  11  (13-10)

4. Γαία Δράμας Β’  8  (9-14)

5. ΓΣ Δράμας Β’  8  (6-15)

6. ΑΟ Καβάλας Β’  6  (5-13)

7. Αρτεμις Σερρών Β’  4  (1-12)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ανδροσθένης Θάσου – Ερμογένης Ξάνθης Β’ 3-0

ΑΟ Καβάλας Γ’ – ΑΟ Χρυσούπολης 0-3

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΑΟ Καβάλας  10 (15-5)

2. ΑΟ Χρυσούπολης  10 (15-8)

3. Ανδροσθένης Θάσου 10 (13-9)

4. Αμυγδαλεώνας  8 (12-6)

5. ΑΟ Καβάλας Γ’  7 (6-17)

6. Ερμογένης Ξάνθης Β΄  6 (2-18)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Αλεξ/πολης – Έβρος Σουφλίου 3-0

ΑΟ Ορεστιάδας – Φοίνικας Αλεξ/πολης 3-0 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. Νίκη Αλεξανδρούπολης  10 (15-1)

2. ΑΟ Ορεστιάδας  10 (15-3)

3. Έβρος Σουφλίου  9 (11-11)

4. Θύελλα Φερών  7 (7-11)

5. Φοίνικας Αλεξανδρούπολης  6 (5-16)

6. Αμαζόνες Μαΐστρου Β΄  5 (4-15)

*Ο Φοίνικας Αλεξανδρούπολης έχει ένα μηδενισμό

 

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here