Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 13/12)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  13  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

 

 

11:00  Εγκαταστάσεις Πηγαδίων, Ξάνθη: Skoda Ξάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος) 

12:00  Γήπεδο Διαβατού Ημαθίας: Βέροια – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική)

13:00  Κλειστό Γυμναστήιο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α2 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική)

14:45  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης  (Ποδόσφαιρο, Α1 Κατηγορία, 13η αγωνιστική και τρία παιχνίδια για την Α2 Κατηγορία, 10η αγωνιστική)

15:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, Νότιος  Όμιλος, 10η αγωνιστική και παιχνίδια για τους τρεις ομίλους της Β’ Κατηγορίας) – ΑΝΑΒΟΛΗ

15:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, 11η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Εφηβικό Πρωτάθλημα, 9η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Φερών: Θύελλα Φερών – Έβρος Σουφλίου (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 7η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Δημήτρη Κραχτίδη”, Δράμα: ΓΣ Δράμας – ΑΟ Ορεστιάδας (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 7η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Ι. Λεμονίδης”, Θεσσαλονίκη: Ελπίδα Αμπελοκήπων – ΓΕ Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μ. Τσικίνας”, Θεσσαλονίκη: ΧΑΝΘ – ΑΕ Κομοτηνής (Βόλεϊ, Α2 Κατηγορία Ανδρών, Γ’ Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Φίλιππος Αμοιρίδης”, Ξάνθη:  Ασπίδα Ξάνθης – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Χάντμπολ, Β’ Εθνική, 7ος Όμιλος, 3η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

20:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Ορεστιάδας (Βόλεϊ, Volley League, 8η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από τη Nova και διαδικτυακά από το ThrakiSportS

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here