Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 14/12)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  14  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

 

10:30  Γήπεδο Μεσούνης Ροδόπης:  Πανθρακικός – Παναιτωλικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17) 

10:30  Αθλητικό Κέντρο Emileon, Αγρίνιο: Παναιτωλικός – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, 10η αγωνιστική) 

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α2 Κατηγορία, 11η αγωνιστική, υπόλοιποι τρεις αγώνες)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 1ος Όμιλος, 12η αγωνιστική)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, αγώνες και για τους τρεις ομίλους)  – ΑΝΑΒΑΛΛΈΤΑΙ

12:00  Αθλητικό Κέντρο “Γιώργος Καλαφάτης”, Αθήνα:  Παναθηναϊκός – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 14η αγωνιστική)

13:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου, Ξάνθη:  Ασπίς 2001 Ξάνθης – Ναύαρχος Βότσης (Μπάσκετ, Α2 Εθνική Γυναικών, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική)

13:30  Αθλητικό Κέντρο Μαρτινένγκο, Ηράκλειο Κρήτης: Εργοτέλης – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 14η αγωνιστική)

14:45  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 10η αγωνιστική)

15:00  Δημοτικό Στάδιο Κοκκινοχώματος:  Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Έβρος Σουφλίου  (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 10η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS

15:00  Δημοτικό Στάδιο Γιαννιτσών:  Αναγέννηση Γιαννιτσών – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 10η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)  

15:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 2ος Όμιλος, 11η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής:  ΑΕ Κομοτηνής – Θύελλα Φερών (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α1 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Κώστας Γκατσιούδης”, Διδυμότειχο: Σπάρτακος Διδυμοτείχου – Έβρος Σουφλίου  (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α2 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας  (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Α1 Ανδρών, Β’ Όμιλος, 6η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Χριστίνα Χριστοδούλου”, Εύμοιρο: Ασπίδα Ξάνθης – Πευκοχώρι  (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κατερίνης: Πιερικός Αρχέλαος – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 10η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής:  ΑΕ Κομοτηνής – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 7η αγωνιστική)

17:15  Παγκρήτιο Στάδιο, Ηράκλειο:  Εργοτέλης – Skoda Ξάνθη  (Ποδόσφαιρο, Super League, 14η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από Novasports και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέας Βύσσας: ΑΟ Νέας Βύσσας – Ερμογένης Ξάνθης (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 7η αγωνιστική)

19:30  Γήπεδο “Απόστολος Νικολαΐδης”, Λεωφόρος Αλεξάνδρας, Αθήνα: Παναθηναϊκός – Πανθρακικός  (Ποδόσφαιρο, Super League, 14η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από Novasports και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

20:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Νίκη Αλεξανδρούπολης – Καβάλα (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 7η αγωνιστική)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here