Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Κυριακή 07/12)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΚΥΡΙΑΚΗ  07  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2014

 

 

08:30  Κλειστό Γυμναστήριο “Δημήτρης Κραχτίδης”, Δράμα: πανελλήνιο Πρωτάθλημα Πινγκ Πονγκ (Εφήβων – Νεανίδων, Παίδων – Κορασίδων, Παμπαίδων – Παγκορασίδων)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α2 Κατηγορία, 10η αγωνιστική, υπόλοιποι τρεις αγώνες)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 1ος Όμιλος, 11η αγωνιστική)

11:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, αγώνες και για τους τρεις ομίλους)

13:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα 2001 Ξάνθης – Ηρακλής Θεσσαλονίκης (Μπάσκετ, Α2 Γυναικών, Βόρειος Όμιλος, 9η αγωνιστική)

13:30  ΔΑΚ Ξάνθης: Βασίλισσα της Θράκης – Καβάλα ’86 (Ποδόσφαιρο, Γυναικείο Πρωτάθλημα, Γ’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

14:00  Γήπεδο Διαβατού Ημαθίας: Βέροια – Πανθρακικός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος, 9η αγωνιστική)

14:00  Γήπεδο Μεσούνης: Πανθρακικός – ΠΑΟΚ  (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ15, Βόρειος Όμιλος, 9η αγωνιστική)

14.00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής:  ΑΕ  Κομοτηνής – Θύελλα Φερών  (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Κύπελλο, Προημιτελική Φάση, Νοκάουτ Αγώνας)

14:30  Κλειστό Γυμναστήριο Καβάλας: Καβάλα – ΑΟ Νέας Βύσσας (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 6η αγωνιστική)

14:45  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Β’ Κατηγορία, 9η αγωνιστική)

15:00  Skoda Xanthi Arena, Πηγάδια: Skoda Ξάνθη – ΠΑΟΚ (Ποδόσφαιρο, Super League, 13η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση τηλεοπτικά από τη Nova και ιντερνετικά από το ThrakiSportS)

15:00  Δημοτικό Στάδιο “Δημήτρης Μπακιρτζής”, Σουφλί:  Έβρος Σουφλίου – Αρης Ακροποτάμου  (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS

15:00  Δημοτικό Στάδιο “Φώτης Κοσμάς”, Αλεξανδρούπολη:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης –  Δόξα Δράμας (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)  

15:00  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, Βόρειος Όμιλος, 7η αγωνιστική και παιχνίδια για τους τρεις ομίλους της Β’ Κατηγορίας)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”, Αλεξανδρούπολη: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αρίων Ξάνθης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Κύπελλο, Προημιτελική Φάση, Νοκάουτ Αγώνας)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Μαζητές Δόξα Πεύκων (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αργοναύτη: Αργοναύτης – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, Β’ Εθνική, Βόρειος Όμιλος, 9η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Νίκος Σαμαράς”, Ορεστιάδα: ΑΟ Ορεστιάδας – Νίκη Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 6η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ομόνοιας Σερρών: Πανσερραϊκός – ΓΑΣ Κομοτηνή  (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΜΑΘ, Γυναικείο Πρωτάθλημα, 3η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Σουφλίου: Έβρος Σουφλίου – ΑΕ Κομοτηνής  (Βόλεϊ, ΕΣΠΕΘΡ, Β’ Εθνική Γυναικών, 6η αγωνιστική)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here