ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανταπόκριση από την Κομοτηνή: Γιάννης Παπαδόπουλος

– Τους διαιτητές για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου ανακοίνωσε η επιτροπή διαιτησίας της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Οι ορισμοί αφορούν όλα τα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΑΜΑΘ, καθώς και ένα αγώνα για το Κύπελλο.

Αναλυτικά οι ορισμοί των διαιτητών έχουν ως εξής:

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)

22/11   18:00   Κ.Γ. Κομοτηνής   ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξ/πολης (Ντούρας – Αποστολίδης)

22/11   19:00   Κ.Γ. Φερών         Θύελλα Φερών – Αρίων Ξάνθης (Σακελλαρίδης – Πανιτσούδης)

 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ, 2ος ΌΜΙΛΟΣ (4η Αγωνιστική)

22/11   13:00   Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Αλέξανδρος Αλεξ/πολης – Σπάρτακος Διδ/χου (Σακελλαρίδης – Ρούντσιος)

22/11   15:00   Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Ολυμπιάδα Αλεξ/πολης – Αίας Κομοτηνής (Πανιτσούδης – Ρούντσιος)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΑΜΑΘ (Β’ ΦΑΣΗ)

22/11   16:00   Κ.Γ. Ορεστιάδας   Φιλία Ορεστιάδας – Αστέρας Καβάλας (Παπαγερίδης – Γιαννούλης Σ.)

 

3ος ΌΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  (7η αγωνιστική)

22/11   15:00   Κ.Γ. Ευμοίρου     Ασπίδα Ξάνθης – ΓΑΣ Κομοτηνή (Ρουκάς – Ευσταθιάδης)

23/11   14:00   Κ.Γ. Κομοτηνής  ΑΕ Κομοτηνής – Αρίων Ξάνθης (Αποστολίδης – Παρασίδης)

 

3ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ  (9η αγωνιστική)

22/11   15:00   Κ.Γ. Μπαλτατζής  Αρίων Ξάνθης – Χρυσούπολη (Κολοκυθάς – Παντελάκη)

22/11   15:00   Κ.Γ. Κομοτηνής    Αίας Κομοτηνής – Ασπίδα Ξάνθης (Ντούρας – Αποστολίδης)

23/11   15:00   Κ.Γ. Καλαμίτσας   Ε.Κ. Καβάλας – Ε.Κ. Ποταμουδίων (Ανεστάκης – Σιδηρόπουλος)

 

4ος ΌΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΩΝ (9η αγωνιστική)

22/11   18:00   Κ.Γ. Ορεστιάδας   Φιλία Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης (Παπαγερίδης – Χρηστίδης)

23/11   12:00   Κ.Γ. Κομοτηνής    ΓΑΣ Κομοτηνή – Σπάρτακος Διδ/χου (Αποστολίδης – Τσακιράκη)

23/11   19:00   Κ.Γ. Κομοτηνής    ΑΕ Κομοτηνής – Ολυμπιάδας Αλεξ/πολης (Τσακιράκη – Παρασίδης)

23/11   14:00   Κ.Γ. Αλεξ/πολης   Αλέξανδρος Αλεξ/πολης – Θύελλα Φερών (Πανιτσούδης – Ρούντσιος)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΕΚΑΣΑΜΑΘ (2η Αγωνιστική)

23/11   13:00   Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ε.Κ. Καβάλας – Πανσερραϊκός (Σωτηρίου – Ανεστάκης)

23/11   15:00   Κ.Γ. Ποταμουδίων  Πάνθηρες Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Σωτηρίου – Ψαριανός)

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (3η Αγωνιστική)

22/11   15:00   Κ.Γ. Ποταμουδίων  Ε.Κ. Καβάλας – Τιτάνες Δράμας (Μυσιρλής – Βαρίκος)

22/11   17:00   Κ.Γ. Ποταμουδίων  Πάνθηρες Καβάλας – ΓΑΣ Κομοτηνή (Κατρακάρης – Σαρόγλου Χρ.)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

22/11   14:00   Κ.Γ. Ορεστιάδας    Φιλία Ορεστιάδας – Αστέρας Καβάλας (Χατζόπουλος – Χρηστίδης)

22/11   17:00   Κ.Γ. Ευμοίρου       Ασπίδα Ξάνθης – Ε.Κ. Καβάλας (Ρουκάς – Μπάμπης)

Материалы по теме:

B’ Εθνική: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της πρεμιέρας για Ασπίδα και ΓΑΣ
Ανταπόκριση από τη Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης - Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές που Θα διευθύνουν τα παιχνίδια της πρεμιέρας της Β’ Εθνικής στο ...
Τα αποτελέσματα του 1ου Διασυλλογικού Ποδηλατικού Αγώνα Δρόμου Μικρών Κατηγοριών
Ο Ποδηλατικός Σύλλογος Ξάνθης "Ο Πήγασος", επίσημο μέλος της Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας, βασιζόμενος στην δυναμική των ποιοτήτων του καινοτόμησε για ακόμη μια φορά με ...
ΕΚΑΣΑΜΑΘ: Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2017-18
  Πραγματοποιήθηκε πριν λίγα λεπτά στα γραφεία της ΕΚΑΣΑΜΑΘ στην Κομοτηνή η κλήρωση του πρωταθλήματος ανδρών για την αγωνιστική περίοδο 2017-18. Και φέτος θα υπάρχουν δύο ...
Όλα έτοιμα για το 5ο τουρνουά 3on3 του ΓΑΣ Κομοτηνή
Με παιδικές φωνές θα πλημμυρίσει το Σάββατο 24 Σεπτεμβρίου η Κεντρική Πλατεία της Κομοτηνής, καθώς από τις 9 το πρωί θα διεξαχθεί το 5ο ...
Ο Γιάννης Ιωαννίδης σε αγώνα του CEV Cup στην Ουγγαρία
Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Ζαχαρίας Μπαλτζής - Ο Θρακιώτης διαιτητής βόλει Γιάννης Ιωαννίδης διεύθυνε την Τρίτη ευρωπαϊκό παιχνίδι στην Ουγγαρία. Πιο συγκεκριμένα, ορίστηκε από ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here