ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου σε όλες τις κατηγορίες

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

– Το Σαββατοκύριακο θα πραγματοποιηθεί η 2η αγωνιστική στους 2 ομίλους της Α’ κατηγορίας και τους τρεις ομίλους της Β’ κατηγορίας του πρωταθλήματος της ΕΠΣ Έβρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των δύο κατηγοριών ανά όμιλο:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική, Σάββατο 18/10, Ώρα 16:00)

Γήπεδο Φερρών: Θράκη Φερών – Ένωση Άνθειας Αρίστεινου

Γήπεδο Χώρας: ΣΑΟΣ – Ποντιακός (Κυριακή 19/10, 15:00)

Γήπεδο Πανεπιστημιακό: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Νίκη Απαλού

Γήπεδο Λυκόφης: Ομόνοια Λυκόφης – ΑΟ ΑΛΕΞ

Γήπεδο Άβαντα: Ατρόμητος Άβαντα – Καππαδοκία

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
(2η αγωνιστική, Κυριακή 12/10, Ωρα 16:00)

Γήπεδο Καστανιάς: Άρδας Καστανεών – ΑΕ Διδυμοτείχου

Γήπεδο Μεταξάδων: Αναγέννηση Μεταξάδων – Ορεστης Ορεστιάδας

Γήπεδο Κυανής: Ένωση Κυανής / Ασβεστάδων – Ατρόμητος Ασπρονερίου

Γήπεδο Ριζίων: ΠΑΕ Ριζίων – Θύελλα Κυπρίνου

Ρεπό: Α.Ο Νεοχωριου

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Α’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστικη)

Γηπεδο Αρίστεινου: ΑΟ Αρίστεινο- ΑΕΚ Έβρου (11/10, 16:00)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΟ Μάκρης – ΑΟ Μοναστηράκι (11/10, 16:00) 

Γήπεδο Μ.Αετών: Ένωση Αρμενίων Αραράτ – ΑΟ Μαίστρος  (12/10, 11:00)

Γήπεδο Πέπλου: ΑΣ Πέπλος – Ασπίδα Βρυσούλα (12/10, 16:00)

Γήπεδο Δορίσκου:  Δορίσκος – ΑΟ Αγναντια (12/10, 16:00)

Ρεπό ΠΑΕ Νιψα

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Β’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Γήπεδο Σοφικού: Σοφικό- Θύελλα Παλιουρίου (11/10, 16:00)   

Γήπεδο Δόξης: Δόξα Δόξης- Ασπίς Θούριου (11/10, 16:00)

Γήπεδο Ισαακίου: Ισαάκιο- Δόξα Ελληνοχωρίου  (12/10, 11:00)

Γήπεδο Κορνοφωλιάς: ΑΟ Κορνοφωλιάς – Άρης Πραγγίου (12/10, 16:00)

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Βασιλεύς Κάρολος (11/10, 16:00)
 
Ρεπό: Πυρσός Σιδηρού

 
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ, Γ’ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Γήπεδο Πενταλόφου: ΠΑΕ Πεντάλοφου – Δόξα Στέρνας (11/10, 16:00) 

Γήπεδο Πύργου: Πύργος- Ηρακλής Σαγήνης (12/10, 11:00)             

Γήπεδο Αμπελακίων: ΑΜΟ Αμπελακίων – Δόξα Ορεστιάδας (12/10, 11:00)                                   

Γήπεδο Ορμενίου: Ακρίτας Ορμενίου – Ένωση Οινόης (12/10, 16:00)

Ρεπό Μ.Γ.Σ. Ακρίτας Νέας Βύσσας

Материалы по теме:

ΕΠΣ Θράκης: Εγγλέζικο ματς με 5 τέρματα και ολική ανατροπή ανάμεσα σε Δόξα Σώστη και ΠΑΟΚ Κομοτηνής
  Ένα εκπληκτικό παιχνίδι με πέντε τέρματα και σούπερ ανατροπή έγινε στο γήπεδο «Ευάγγελος Αρβανιτίδης» στο Σώστη ανάμεσα στην τοπική ομάδα και τον ΠΑΟΚ Κομοτηνής ...
Κατεβάζει το «Μιχάλης Παρασκευόπουλος» από το «Μαρακανα» η διοίκηση του Εθνικού
Γράφει ο Κουτσοballης - Ο ΜΓΣ Εθνικός γνωστοποίησε ότι το Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου στις 11:00 το πρωί θα πραγματοποιηθεί ο καθιερωμένος αγιασμός για όλα ...
Ο Θανάσης Ντίνας για το νέο Παναθηναϊκό που χτίζεται στην Ολλανδία
Ανταπόκριση από την Αθήνα: Δημήτρης Αρβανιτίδης -  Ο Κομοτηναίος Θανάσης Ντίνας έχει κλέψει τις εντυπώσεις στην προετοιμασία του Παναθηναϊκού, είναι ο κορυφαίος ...
Με απουσίες η αποστολή του Πανθρακικού για τον εκτός έδρας αγώνα Κυπέλλου με τον Παναιτωλικό
  Με μία πρωινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Πανθρακικού για την εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Παναιτωλικό για τη 2η αγωνιστική της Β' Φάσης ...
Παρουσιάστηκε! Και επίσημα Φενταγίν ο Δημ. Παπαδόπουλος!
Ανταπόκριση από την Αθήνα: Μελίνα Ντισλιάν -  Παρουσιάστηκε και επίσημα με την φανέλα του Ατρομήτου και κρατώντας ένα κασκόλ των "Φενταγίν" ο ...

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here