Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου για σήμερα (Σάββατο 27/9)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  27   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ   2014

  

12:00  Γήπεδο Αργυρούπολης Λαύρας, Αθήνα: Πανιώνιος – Skoda Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 5η αγωνιστική)

14:00  Γήπεδο Μεσούνης: Πανθρακικός – ΠΑΟΚ (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Βόρειος Όμιλος 3η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Αρίων Ξάνθης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 3ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής  (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 3ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης:  Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Φιλία Ορεστιάδας (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 2ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: Αίας Κομοτηνής – Φιλία Ορεστιάδας (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κορασίδων, 2ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

16:15  Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Β’ Φάση Κυπέλλου, νοκάουτ αγώνες, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, 1η αγωνιστική, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α1 Κατηγορία, 2η αγωνιστική και Α2 Κατηγορία, 1η αγωνιστική, αναλυτικά το πρόγραμμα με ένα κλικ ΕΔΩ)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Εφηβων, 3ος Όμιλος, 1η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ποταμουδίων: Αστέρας Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κορασίδων, 2ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Νέου Σκοπού, Σέρρες: Ορφέας Νέου Σκοπού – ΓΑΣ Κομοτηνή (Μπάσκετ, Φιλικός Αγώνας)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Φερών: Θύελλα Φερών – Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, 5ος Όμιλος, 2η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, Φιλικός Αγώνας)

18:15 Γήπεδο Νέας Σμύρνης, Αθήνα: Πανιώνιος – Skoda  Ξάνθη (Ποδόσφαιρο, Super League, 5η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από τη Nova και το ThrakiSportS)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Ίκαροι Σερρών (Μπάσκετ, Φιλικός Αγώνας)

19:00  Κλειστό Γυμναστήριο Τούμπας, Θεσσαλονίκη: Ηρακλής – ΓΕ Αλεξανδρούπολης (Βόλεϊ, φιλικός αγώνας)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here