ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Α’ φάσης του Κυπέλλου

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολη: Λεωνίδας Κάλφας

–  Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Έβρου οι διαιτητικές τριπλέτες στις αναμετρήσεις Του σαββατοκύριακου για τους αγώνες της πρώτης φάσης του κυπέλλου, με τους οποίους ανοίγει η ποδοσφαιρική χρονιά στο ερασιτεχνικό ποδόσφαιρο του Έβρου.

 

Ως γνωστόν τα παιχνίδια είναι νοκ άουτ και τα μισά θα διεξαχθούν το Σάββατο, ενώ τα υπόλοιπα την Κυριακή. Όλα τα ματς θα ξεκινήσουν στις 16:15 και σε περίπτωση αποτελέσματος θα ακολουθήσουν παράταση και πέναλτι, μέχρι να αναδειχθεί νικητής.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και σε παρένθεση οι διαιτητές:

 

Α’ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ΣΑΒΒΑΤΟ 20/9, ΩΡΑ 16:15)

Γήπεδο Άβαντα:  Ατρόμητος Άβαντα – Κοροφωλιά  (Σταγκόπουλος- Κίτσος Κ. – Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Μαΐστρου: Μαΐστρος – Λυκόφη (Κυριαζίδης – Γεωργακούδης – Ζαφειρόπουλος)

Γήπεδο Χιλής: ΑΕΚ Έβρου – Δορίσκος (Κονταρας – Πέγιος – Σταφυλάς)

Γήπεδο Άνθειας: Άνθεια  – Πέπλος (Σαβούδης – Σαμουρκασίδης – Γιασλας)

Γήπεδο Καππαδοκίας: ΑΟ Καππαδοκών – Μοναστηράκι (Βασιλόπουλος – Κίυτσος Χρ. – Σταρτούδης)

Γήπεδο Νέας Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – ¨Ενωση Κυανής Ασβεστάδων (Κεσούδης – Τσομπανίδης – Κωνσταντακάκης)

Γήπεδο Δραγάνας: Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Νίψα (Παπαγεωργίου – Καγούδης – Τσοπουλίδης)

Γήπεδο Αμπελακίων: Αμπελάκια – Ελληνοχώρι (Σκινδρής – Τζεμαλίδης – Κοκοτός)

Γήπεδο Κυπρίνου: Κυπρίνος – Ορμένιο (Πεχλεβανούδης -Δαλαμπούρας – Χριστίδου)

Γήπεδο Πύργου: Πύργος – Μεταξάδες (Στιβούδης –Τερζόπουλος – Τουντζιαράκης)

Γηπεδο ΚΤΕΟ:  Αλεξ – Απαλός (Σουβαράς – Καραϊκσός – Μπίρμπος)

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Πεντάλοφος (Σιδηρόπουλος – Τσοκμακίδης – Τσίκας)

 

Α’ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (ΚΥΡΙΑΚΗ 21/9, ΩΡΑ 16:15)

Γήπεδο Αρίστεινου: Αρίστεινο  – Δοδιά (Βασιλόπουλος – Μπαλιάκας – Πανταζόπουλος)

Γήπεδο Αγναμτας: Αγνάντια – Σιδηρώ (Τσοπουλίδης – Ουζουνίδης – Βουδούκης)

Γήπεδο Χιλής: Αραράτ  – Φέρες (Τονίδης – Παλαιοπάνης  Αποστολίδης)

Γήπεδο Παλαγιάς: Ποντιακός –  Βρυσούλα (Κονταράς – Τρύπης – Γιαννόπουλος)

Γήπεδο Παραγγιου: Πραγγι – Δόξα Ορεστιάδας (Σουμακας – Χαλκιάς – Παπαδόπουλος)

Γήπεδο Σοφικού: Σοφικό – Θούριο (Σουβαράς – Σαβούδης – Καραϊσκος)

Γήπεδο Ασπρονερίου: Ασπρονέρι – Αλεποχώρι (Δαλαμπουρας – Ευαγγελόπουλος – Κιαμούρης)

Γήπεδο Φυλακίου: Φυλάκιο – ΑΕ Διδυ,οτείχου (Κεσούδης – Δαλής – Πεγιος)

Γήπεδο Ισαακίου: Ισαακιο – Σαγήνη (πεχλεβανούδης – Χριστίδου – Κορδάλης)

Γήπεδο Καστανέων: Καστανιές – Παλιούρι (Σκινδρής – Τσομπανίδης – Κωνσταντακης)

Γήπεδο Οινόης: Οινόη – Δόξα Δόξης (Τοκμακίηςς – Τσικας – Χαραλαμπίδης)

Γήπεδο Στέρνας: Στέρνα – Νεοχώρι (Σιβούδης – Γιασλας – Ζαφειρόπουλος)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here