Η ατζέντα του θρακιώτη φιλάθλου (Σάββατο 20/9)

Δείτε όλες τις αθλητικές δραστηριότητες της ημέρας που οφείλει να γνωρίζει ο κάθε θρακιώτης φίλαθλος που σέβεται τον εαυτό του. Όλοι οι αγώνες, τα γήπεδα και οι ώρες έναρξης με ένα κλικ, για να… μη χάσετε την μπάλα!

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20   ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ   2014

  

 

10:30  Εγκαταστάσεις Πηγαδίων: Skoda Ξάνθη – Λεβαδειακός (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ20, 4η αγωνιστική)

11:30  Γήπεδο Μεσούνης: Πανθρακικός – Νίκη Βόλου (Ποδόσφαιρο, Super League, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κ17, Β’ Όμιλος, 2η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΑΕ Κομοτηνής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, Δ’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

15:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ευμοίρου: Ασπίδα Ξάνθης – Αίας Κομοτηνής (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κορασίδων, Β’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

16:00 Skoda Xanthi Arena, Πηγάδια Ξάνθης: Skoda Ξάνθη – Λεβαδειακός (Ποδόσφαιρο, Super League, 4η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από τη Nova και το ThrakiSportS)

16:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Ε.Κ. Καβάλας (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Κορασίδων, Β’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

16:15  Κύπελλο ΕΠΣ Έβρου (Ποδόσφαιρο, Α’ Φάση, Νοκάουτ Αγώνες)

16:30  Δημοτικό Στάδιο Σουφλίου “Δημήτρης Μπακιρτζής”:  Έβρος Σουφλίου – Αναγέννηση Γιαννιτσών (Ποδόσφαιρο, Γ’ Εθνική, Α’ Όμιλος, 2η αγωνιστική, ζωντανή μετάδοση από το ThrakiSportS)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Θράκης (Ποδόσφαιρο, Α1 Κατηγορία, 1η αγωνιστική)

16:30  Πρωτάθλημα ΕΠΣ Ξάνθης (Ποδόσφαιρο, Α’ Κατηγορία, 1η αγωνιστική) – ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο “Αλ. Μπαλτατζής”, Ξάνθη: Αρίων Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, Γ’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

17:00  Κλειστό Γυμναστήριο Κομοτηνής: ΓΑΣ Κομοτηνή – Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, Δ’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Ορεστιάδας: Φιλία Ορεστιάδας – Σπάρτακος Διδυμοτείχου (Μπάσκετ, ΕΚΑΣΑΜΑΘ, Αναπτυξιακό Πρωτάθλημα Παίδων, Δ’ Όμιλος, 1η αγωνιστική)

18:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”: ΠΑΟΚ – Λουκόιλ Μπουργκάς Βουλγαρίας (Βόλεϊ, 1ο Φιλικό Τουρνουά “Ακρίτες”, 2η αγωνιστική)

20:00  Κλειστό Γυμναστήριο Αλεξανδρούπολης “Μιχάλης Παρασκευόπουλος”: Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Γαλατάσαράι (Βόλεϊ, 1ο Φιλικό Τουρνουά “Ακρίτες”, 2η αγωνιστική)

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here