Οι Θρακιώτες διαιτητές στην πρώτη φάση του Κυπέλου Ελλάδος

Ανταπόκριση από την Αθήνα: Δημήτρης Αρβανιτίδης

– Διπλή εκπροσώπηση θα έχει η διαιτησία της Θράκης στην πρώτη φάση του Κυπέλλου Ελλάδος που ξεκινά από την Πέμπτη 28 Αυγούστου.

Πιο συγκεκριμένα ο Γιώργος Κυριαζίδης μαζί με τον βοηθό του Σπύρο Βασιλόπουλο της ΕΠΣ Έβρου ορίστηκαν να διευθύνουν την αναμέτρηση της Αναγέννησης Καρδίτσας με τον Εθνικό Γαζώρου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα  και οι διαιτητές:

Πέμπτη (28/8)

17.00: Παναχαϊκή-Πανηλειακός
Διαιτητής: Σφακιανάκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουτσογιάννος, Αργυρός (Αθηνών)
4ος: Σωσώνης (Φθιώτιδας)
19.00: Χανιά-Άλιμος
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Νικολακάκης, Κουράκης (Ηρακλείου)
4ος: Φώτης (Εύβοιας)

Παρασκευή (29/8)

18.00: Αχαρναϊκός-Φωστήρας
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας)
Βοηθοί: Παλαμίδας (Λακωνίας), Κωνσταντόπουλος (Κορινθίας)
4ος: Μήτση (Πειραιά)
18.00: Καλλιθέα-Απόλλων
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουντουρέλης, Δανέζης (Αθηνών)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)
18.00: Ηρακλής-Λαμία
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Νατσιούλας, Αναστασίου (Λάρισας)
4ος: Φωτιάδης (Σερρών)
18.00: Αιγινιακός-Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Σίπκας (Πέλλας)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)
20.00: ΑΕΚ-Φωκικός
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Πρέντζας (Δυτικής Αττικής), Μπούξμπαουμ (Ανατολικής Αττικής)
4ος: Καριοφίλλης (Πειραιά)
21.00: ΑΕΛ-Ολυμπιακός Βόλου
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Κελάζογλου (Χαλκιδικής)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Σάββατο (30/8)

18.00: Ερμιονίδα-Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Αθανασοπούλου, Λαμιάς (Μεσσηνίας)
4ος: Μιχαϊλίδης (Βοιωτίας)
18.00: Πιερικός-Τίρναβος
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Γούτας (Χαλκιδικής)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)
20.00: Ηρακλής Ψαχνών-Επισκοπή
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Γεωργακόπουλος (Πειραιά)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
20.00: Αναγέννηση Καρδίτσας-Εθνικός Γαζώρου
Διαιτητής: Κυριαζίδης (Έβρου)
Βοηθοί: Βασιλόπουλος (Έβρου), Παρασίου (Ημαθίας)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here