Super League: Το πρόγραμμα Ξάνθης και Πανθρακικού από την 15η ως την 25η αγωνιστική

Ανταπόκριση από την Αθήνα: Δημήτρης Αρβανιτίδης

–  Δημοσιοποιήθηκε από την Super League το πρόγραμμα για το πρώτο μισό του δευτέρου γύρου, που αφορά τις αγωνιστικές από την 18η ως και την 25η στα μέσα Φεβρουαρίου. Το ThrakiSportS απομόνωσε τους αγώνες Ξάνθης και Πανθρακικού, πρόσθεσε και τις εναπομείνασες αγωνιστικές του πρώτου γύρου και σας παρουσιάζει όλο το πρόγραμμα.

 

Όπως μπορείτε να διαπιστώσετε, Κυριακή θα διεξαχθεί το “Ελ Θράκικο” ανάμεσα σε Πανθρακικό και Ξάνθη στο ΔΑΚ Κομοτηνής, Δευτέρα θα υποδεχθεί ο Πανθρακικός τον Πανιώνιο ενώ έχουμε και δύο εμβόλιμες αγωνιστικές που θα διεξαχθούν Τετάρτες, στις οποίες μάλιστα και η Ξάνθη και ο Πανθρακικός αγωνίζονται εντός έδρας. Αναλυτικά:

 

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 14/12/13, Ώρα 15:00, Δημοτικό Στάδιο Περιβολίων: Πλατανιάς – SkodaΞάνθη

Κυριακή 15/12/12, Ώρα 17:15, Στάδιο Ριζούπολης Γ. Καμάρας: Απόλλων Σμύρνης – Πανθρακικός

 

16Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τετάρτη 18/12/13, Ώρα 17:15, SkodaXanthiArena: SkodaΞάνθη – ΟΦΗ

Τετάρτη 18/12/13, Ώρα 17:15, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός – ΑΕΛ Καλλονής

 

17Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 21/12/13, Ώρα 17:15, Δημοτικό Γήπεδο Περιστερίου: Ατρόμητος – Πανθρακικός

Κυριακή 22/12/13, Ώρα 19:30, Γήπεδο Λεωφόρου Αλεξνάνδρας Απ. Νοκολαΐδης: Παναθηναϊκός – Skoda Ξάνθη

 

18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 05/01/14, Ώρα 17:15, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής:  Πανθρακικός – Λεβαδειακός

Κυριακή 05/01/14, Ώρα 19:30, SkodaΞάνθη Αρένα: SkodaΞάνθη – ΠΑΟΚ

 

 

19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 12/01/14, Ώρα 17:15, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός – SkodaΞάνθη

 

20Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 18/01/14, Ώρα 15:00, Γήπεδο Παναιτωλικού: Παναιτωλικός – Πανθρακικός

Κυριακή 19/01/14, Ώρα 17:15, Παγκρήτιο Στάδιο: Εργοτέλης – SkodaΞάνθη

 

21Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 26/01/14, Ώρα 19:30, SkodaXanthiArena: SkodaΞάνθη – Ολυμπιακός

Δευτέρα 27/01/14, Ώρα 19:30, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός – Πανιώνιος

 

22Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 01/02/14, Ώρα 17:15, Κλεάνθης Βικελίδης: Άρης – SkodaΞάνθη

Κυριακή 02/02/14, Ώρα 17:15, Δημοτικό Στάδιο Βέροιας: Βέροια – Πανθρακικός

 

 

23Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τετάρτη 05/02/14, Ώρα 15:00, SkodaXanthiArenaSkodaΞάνθη – ΠΑΣ Γιάννινα

Τετάρτη 05/02/14, Ώρα 17:15, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός – Πλατανιάς

 

24Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 08/02/14, Ώρα  17:15, Στάδιο Ριζούπολης Γ. Καμάρας: Απόλλων Σμύρνης – SkodaΞάνθη

Κυριακή 09/02/14, Ώρα 17:15, Στάδιο Θ. Βαρδινογιάννης: Ο.Φ.Η. – Πανθρακικός

 

25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Σάββατο 15/02/14, Ώρα 15:00, SkodaXanthiArena:  SkodaΞάνθη – ΑΕΛ Καλλονής

Κυριακή 16/02/14, Ώρα 19:30, Δημοτικό Στάδιο Κομοτηνής: Πανθρακικός – Παναθηναϊκός

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here