Οι διαιτητές των αγώνων της Ξάνθης και του Πανθρακικού στο Κύπελλο Ελλάδος

Ανταπόκριση από την Αθήνα: Δημήτρης Αρβανιτίδης

–  Ορίστηκαν οι διαιτητές για τα πρώτα παιχνίδια δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας, που θα διεξαχθούν αυτήν την εβδομάδα. Ο Παπαδόπουλος από την Θεσσαλονίκη θα σφυρίξει τον αγώνα Νίκης Βόλου – Πανθρακικού και ο Μάνταλος την αναμέτηση Ηρακλή – Ξάνθης, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι ο κομοτηναίος Γιάννης Τοπούζης ορίστηκε στην αναμέτρηση ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Καρδίτσας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

Τετάρτη 25 Σεπτεμβρίου

Νίκη Βόλου-Πανθρακικός (OTE Sport 2, 15:30)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας).
Βοηθοί: Χαδήμογλου, Πάτρας (Μακεδονίας).
 
Αστέρας Μαγούλας-Λεβαδειακός (OTE Sport 5, 15:30)
Διαιτητής: Καμπαξής (Εύβοιας).
Βοηθοί: Καμπούρης (Εύβοιας), Τζαφόλιας (Ανατολικής Αττικής).
 
Ηρακλής Ψαχνών-Βέροια (OTE Sport 4, 15:30)
Διαιτητής: Καλογερόπουλος (Αθηνών).
Βοηθοί: Απτόσογλου, Νακόπουλος (Αθηνών).
 
ΠΑΣ Γιάννινα-Αιγινιακός (OTE Sport 3, 15:30)
Διαιτητής: Φωτιάδης (Καστοριάς).
Βοηθοί: Σαραϊδάρης (Μακεδονίας), Δημητριάδης (Καστοριάς).
 
Ολυμπιακός-Φωκικός (OTE Sport 1, 18:00)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτικής Αττικής).
Βοηθοί: Κουρομπίλια, Παστρωμάς (Δυτικής Αττικής).
 
Αστέρας Τρίπολης-ΑΟ Χανιά (OTE Sport 4, 18:00)
Διαιτητής: Ευαγγέλου (Αθηνών).
Βοηθοί: Τουμπακάρης, Χαρίτος (Αθηνών).
 
Παναθηναϊκός-Εργοτέλης (OTE Sport 1, 20:30)
Διαιτητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας).
Βοηθοί: Βασιλειάδης, Θανασακούδης (Μακεδονίας).
 
Πανιώνιος-Απόλλων Καλαμαριάς (OTE Sport 5, 20:30)
Διαιτητής: Φουκάκης (Ηρακλείου).
Βοηθοί: Φαντόπουλος, Κοντιζάς (Πειραιά).
 
Πέμπτη 26 Σεπτεμβρίου
 
Κέρκυρα-Παναιτωλικός (OTE Sport 5, 15:30)
Διαιτητής: Ντίτσιος (Πρέβεζας).
Βοηθοί: Ποντίδης (Πρέβεζας), Καλφόγλου (Θεσπρωτίας).
 
Πιερικός-ΑΕΛ Καλλονής (OTE Sport 4, 15:30)
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου).
Βοηθοί: Πασχάλης (Ηπείρου), Χουλιάρας (Αιτωλοακαρνανίας).
 
Καλλιθέα-ΟΦΗ (OTE Sport 2, 15:30)
Διαιτητής: Ανούσος (Λακωνίας).
Βοηθοί: Λάμιας, Σερεμέτης (Μεσσηνίας).
 
Ηρακλής-Ξάνθη (OTE Sport 3, 15:30)
Διαιτητής: Μάνταλος (Αθηνών).
Βοηθοί: Καραβασίλης, Λάζαρης (Καβάλας).
 
Ολυμπιακός Βόλου-Άρης (OTE Sport 4, 18:00)
Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων).
Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Γουργιώτης (Φθιώτιδας).
 
Φωστήρας-Ατρόμητος (OTE Sport 5, 18:00)
Διαιτητής: Σελίμος (Λακωνίας).
Βοηθοί: Καραγεώργος, Νενεκούμης (Αργολίδας).
 
Πλατανιάς-Απόλλων Σμύρνης (OTE Sport 5, 20:30)
Διαιτητής: Ιωαννίδης (Αργολίδας).
Βοηθοί: Πετρόπουλος (Αρκαδίας), Μπετσόγλου (Κορινθίας).
 
ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Καρδίτσας (OTE Sport 4, 20:30)
Διαιτητής: Τοπούζης (Θράκης).
Βοηθοί: Δηλγεράκης, Βάντσης (Δράμας).

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here