Θρακιώτικες επιτυχίες στο μίτινγκ στίβου Ζαχαριάδεια

Ανταπόκριση από την Θεσσαλονίκη: Κώστας Καραγιάννης

–  Η δεύτερη θέση του Πέτρου Μαρτινίδη του Εθνικού Αλεξανδρούπολης στο επικοντώ παίδων και η τρίτη θέση του Μάριου Αποστολίδη της Ολυμπιάδας Κομοτηνής στα 5.000 μέτρα ανδρών ήταν οι σημαντικότερες θρακιώτικες επιτυχίες στο μίτινγκ στίβου “Ζαχαριάδεια 2013”, που διοργανώθηκαν στο Καυταντζόγλειο της Θεσσαλονίκης το Σάββατο.

Ακόμα, ξεχώρισαν από θρακιώτικης πλευράς η τέταρτη θέση του Σωκράτη Γιαλαμά του Διομήδη Βιστωνίδας Ξάνθης στην σφαίρα ανδρών και του Μανώλη Κουτσουκλάκη της Ολυμπιάδας Κομοτηνής στο κατοστάρι των ανδρών, στην κούρσα της μιας ανάσας δηλαδή, όπου υπήρχε και η πιο μαζική συμμετοχή και άρα ο πιο μεγάλος ανταγωνισμός.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ  “ΖΑΧΑΡΙΑΔΕΙΑ 2013”  (ΣΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΝΙΚΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/6/2013, ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ 

100 Μ. ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.53
2 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.71
3 ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 10.73
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 89 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 10.82
5 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 10.95
6 ΚΟΥΤΣΟΥΚΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.04
7 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.09
8 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.10
9 ΜΠΡΑΝΤΖΟΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 11.17
10 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 92 ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 11.19
11 ΠΑΣΙΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 91 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ (11.346) 11.35
12 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ (11.348) 11.35
13 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.36
14 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.37
15 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.52
16 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 11.55
17 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 11.64
18 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 11.71
19 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.74
20 ΜΑΝΑΝΕΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.80
21 ΚΑΜΠΑΣΕΛΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 11.83
22 ΣΕΦΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11.96
23 ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 12.08
24 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ (12.102) 12.11
25 ΦΡΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ (12.105) 12.11
26 ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.14
27 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.29
28 ΠΑΡΑΣΚΕΥΩΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.34
29 ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 89 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.37
30 ΒΟΥΝΟΤΡΥΠΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.63
31 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 13.06
32 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 13.26
33 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13.97
ΣΟΡΜΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΣΠΑΧΟ ΑΡΤΑΝ 92 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. ΑΚΥΡΟΣ
ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΟΣ

200 Μ. ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 85 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.34
2 ΤΖΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 84 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 21.88
3 ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 94 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 22.00
4 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 22.03
5 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 91 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 22.13
6 ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 22.33
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΙΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 22.57
8 ΒΑΛΑΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 22.87
9 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 22.96
10 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΑΣ ΘΗΣΕΑΣ 23.05
11 ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 95 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 23.20
12 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 93 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (23.222) 23.23
13 ΜΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ 89 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ (23.227) 23.23
14 ΣΤΑΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 23.36
15 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 95 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.44
16 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 23.49
17 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΤΕΜΗΣ 93 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 23.69
18 ΧΑΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 92 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 23.72
19 ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 97 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 23.78
20 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 97 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ (23.782) 23.79
21 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ (23.784) 23.79
22 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 23.79
23 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 88 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 23.91
24 ΧΑΛΚΙΑΔΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 93 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 23.97
25 ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 93 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 24.00
26 ΦΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 94 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 24.01
27 ΚΑΜΠΑΣΕΛΕ ΙΩΑΝΝΗΣ 92 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 24.11
28 ΑΙΒΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 24.15
29 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 24.29
30 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΑΣ ΠΑΟΚ 24.32
31 ΣΟΡΜΑΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ 92 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 24.66
32 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 24.70
33 ΑΠΟΣΤΟΛΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 24.93
34 ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΕΤΡΟΣ 95 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 25.01
35 ΠΑΡΑΣΚΕΥΩΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 97 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 25.02
36 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 97 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 25.04
37 ΠΟΛΥΞΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 25.14
38 ΔΑΜΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 25.19
39 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 25.20
40 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 91 ΑΣ ΑΡΗΣ 25.62
41 ΜΙΣΟΜΙΚΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 25.96
42 ΜΟΥΣΤΑΚΙΔΗΣ ΒΑΝΤΙΜ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 25.97
43 ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 27.04
44 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 97 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 28.83
ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΟΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 ΕΓΚΑΤ.
ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΓΚΑΤ.

800 Μ. ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.55.05
2 ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 86 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.55.39
3 ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.56.95
4 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1.57.82
5 ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1.58.71
6 ΚΑΒΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 1.59.02
7 ΚΟΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 96 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 2.11.98
8 ΚΕΛΕΜΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 2.14.52
9 ΤΡΥΠΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 97 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ (2.31.714) 2.31.72
10 ΚΟΥΜΟΥΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 93 ΑΣ ΑΡΗΣ (2.31.719) 2.31.72
11 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 2.39.86
12 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 3.24.09
ΨΙΛΙΤΕΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 97 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΕΓΚΑΤ.

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 93 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.18
2 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 91 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 15.81
3 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 15.87
4 ΛΑΓΙΟΚΑΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 93 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ 15.99
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΕΟΠΙΣΤΟΣ 83 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΕΓΚΑΤ.
ΣΠΑΧΟΣ ΑΡΤΑΝ 92 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. ΕΓΚΑΤ.

3000 Μ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 92 ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9.17.33
2 ΜΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 88 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 9.31.36
3 ΤΙΜΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 91 ΚΥΠΡΟΣ 10.00.26
4 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 95 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 10.17.27
5 ΣΑΣΑΚΑΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 76 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 11.57.17
6 ΖΑΤΟΝΣΚΙ ΑΡΤΙΟΝ 96 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 12.30.89
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΕΓΚΑΤ.
ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 91 Α.Ε.Κ. ΕΓΚΑΤ.

5000 Μ. ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΝΙΚΟΔΗΜΟΥ ΡΑΦΑΗΛ 92 Κ.Ο..Ε.Α.Σ. ΚΥΠΡΟΥ 15.40.97
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 89 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 16.16.90
3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 90 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 16.34.66
4 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 17.33.52
5 ΚΩΝ/ΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 69 ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 18.54.29
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 69 ΑΣ ΠΑΟΚ 21.51.00
ΚΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 82 ΑΣ ΑΡΗΣ ΕΓΚΑΤ.

1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 64 ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ 20.49.12
2 ABOTT IOYLIOS 41 ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ 26.14.85

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΤΣΙΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16.00/+3,2
2 ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 92 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.67/+3,5
3 ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 15.57/+3,0
4 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 84 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 15.22/+2,3
5 ΜΠΟΥΛΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 86 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.79/+2,1
6 ΤΣΕΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 94 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.58/+1,7
7 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.12/+4,4
8 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.75
9 ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 96 ΑΣ ΠΑΟΚ 13.62
10 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.59
11 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.01
12 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 84 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.84
13 ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 97 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 11.65
ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΗΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 89 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΑΚΥΡΟΣ
ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 96 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΜΠΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 92 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.90
2 ΤΖΗΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 84 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.90
3 ΓΕΛΑΤΣΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 95 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ 4.60
4 ΚΟΥΣΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 94 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 4.60
ΓΡΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 93 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 ΑΚΥΡΟΣ

ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 16.33
2 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 88 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 13.88
3 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 95 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 12.82
4 ΓΙΑΛΑΜΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 93 ΑΠΣ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ “ΔΙΟΜΗΔΗΣ” 12.77
5 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12.67
6 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 95 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 12.66
7 ΠΕΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 92 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 12.50
8 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 7.25
9 ΜΠΑΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.89
10 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.14
11 ΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 74 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 6.11

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 44.75
2 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 80 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 33.02
3 ΜΠΑΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 20.53
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 80 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 17.92
5 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 67 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 15.69
6 ΖΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 71 ΠΑΕΣΠΦΑ “ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΖΕΥΣ” 15.55

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 91 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 71.45
2 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 94 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 68.85
3 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 63.29
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 94 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 45.99

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ 
1 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 90 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 64.65
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 91 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 52.15

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΕΦΗΒΩΝ 

110 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ 
1 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 94 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 14.18
2 ΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 15.22
3 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 95 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 15.70
4 ΧΙΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 94 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ. 15.78
5 ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 94 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 16.52
6 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 16.59
7 ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 17.36

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ 

ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΙΔΩΝ 
1 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 4.50
2 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 96 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ 4.30
3 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 96 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 3.70
4 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 3.30
5 ΚΑΝΤΖΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 99 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.30
– ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ 3.30
7 ΜΕΛΕΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 97 ΑΣ ΠΑΟΚ 3.10
ΔΡΟΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 98 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΑΚΥΡΟΣ

 

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
100 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΠΟΛΟΖΟΚ ΙΟΥΛΙΑ 89 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 12.46
2 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 12.59
3 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 12.61
4 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 95 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.84
5 ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 13.15
6 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 13.17
7 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.18
8 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 13.27
9 ΤΣΕΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.30
10 ΜΑΔΕΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.35
11 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.45
12 ΤΕΠΕΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 13.48
13 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 95 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 13.60
14 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 93 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13.64
15 ΣΑΡΑΝΤΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 13.68
16 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 13.77
17 ΜΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.79
18 ΠΑΤΛΙΑΚΑ ΕΥΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 13.89
19 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ 88 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 13.92
20 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 95 ΑΣ ΠΑΟΚ 14.04
21 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 94 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 14.31
22 ΓΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.43
23 ΚΟΥΡΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14.51
24 ΓΚΟΥΡΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛ/ΠΩΝ-ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ 14.53
25 ΤΖΙΟΤΖΙΩΡΑ ΘΕΟΔΟΤΗ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 15.88
26 ΣΙΟΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 18.99
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 90 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΕΓΚΑΤ.

400 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΙΝ 91 ΣΟΥΗΔΙΑ 55.70
2 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 92 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 56.08
3 ΠΙΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 91 ΑΣ ΠΑΟΚ 56.66
4 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 92 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 56.82
5 ΓΑΒΑΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 92 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 57.20
6 ΓΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ 93 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 58.64

7 ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 91 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ 59.43
8 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 60.67
9 ΤΙΣΕΝΚΟ ΝΤΑΡΙΑ 92 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 60.98
10 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 96 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 62.13
11 ΣΕΠΚΑ ΕΛΕΝΗ 90 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 63.23
12 ΣΙΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 63.82
13 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 64.92
14 ΤΑΣΕΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 97 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 66.65
15 ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΠΑΓΩΝΑ-ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ 88 ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ. 66.89
16 ΝΤΕΛΛΟΥ ΚΟΡΙΝΑ 95 “ΒΕΡΓΙΝΑ” 67.01
17 ΟΚΤΑΠΟΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 68.10
18 ΓΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 68.79
19 ΛΑΜΠΟΥΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 94 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 69.35

1500 Μ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 92 Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4.26.62
2 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4.38.46
3 ΑΝΤΕΡΕΜΙ ΚΑΦΙΛΑΤ-ΑΝΤΕΟΛΑ 88 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 4.39.53
4 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 91 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 4.45.25
5 ΜΑΡΚΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 94 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.01.37
6 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 94 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 5.02.58
7 ΝΙΖΑΡΑΝΤΖΕ ΑΝΑΤΟΛΗ 94 ΑΓΣ ΔΙΑΣ ΣΟΧΟΥ 5.08.84
8 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 91 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.17.59
9 ΜΑΡΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 5.28.51
10 ΤΕΚΕΛΙΔΟΥ-ΤΣΙΓΚΡΟΒΣΚ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.43.23
11 ΤΟΥΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 95 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.46.31
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 73 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚΑΤ.

400 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 92 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 62.98
2 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΡΙΓΚΕΛΝΤΑ 94 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63.81
3 ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ ΟΔΥΣΣΕΙΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 69.94
4 ΔΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 70.00
5 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 98 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 70.32
6 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 71.77
7 ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 97 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 72.11
8 ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 97 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 76.02

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΓΑΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 88 ΑΣ ΑΡΗΣ 6.58/+0,9
2 ΔΕΛΗΦΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ 92 ΑΣ ΠΑΟΚ 5.56/+1,4
3 ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 93 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑΣ 5.53/+2,3
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 95 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 5.51/+2,1
5 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 5.42/+0,2
6 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.25/+0,5
7 ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 5.11/+0,1
8 ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 4.90
9 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 96 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 4.51
10 ΣΑΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 94 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 4.45

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 90 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 12.70/+2,7
2 ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 92 ΓΑΣ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ 12.52/+1,3
3 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 85 ΑΣ ΠΑΟΚ 12.49/+2,4
4 ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 95 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.78/+1,5
5 ΜΑΤΑΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 93 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.42/+3,7
6 ΝΑΤΣΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 93 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.41/+3,0
7 ΓΑΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 96 ΑΣ ΑΡΗΣ 11.36/+3,7
8 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 11.27/+3,5
9 ΚΑΡΑΝΙΚΟΥ ΧΑΙΔΩ 97 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 11.25/+1,5
10 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 11.12/+2,1
11 ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 92 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 10.95/+3,3
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ 91 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 9.87
13 ΤΟΜΠΕΟΓΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 97 ΑΣ ΠΑΟΚ 9.05

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΡΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 43.25
2 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 94 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 40.93
3 ΚΙΟΡΠΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 37.26
4 ΧΟΥΡΠΟΥΛΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 92 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ 36.92

ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 91 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 45.74
2 ΖΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 96 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 43.92
3 ΧΑΜΠΟΥΔΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 95 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 38.92
4 ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 94 ΑΣ ΠΑΟΚ 31.74

ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

100 Μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 
1 ΤΕΡΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 97 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14.67
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 96 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 15.01
3 ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 15.39
4 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 97 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ ΄93 15.48
5 ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 96 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17.00
6 ΤΑΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 17.89
7 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΝΝΑ 98 ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ 18.01
ΣΕΓΚΛΟΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 96 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΚΥΡΗ

 

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here