Τα αποτελέσματα της Β’ Φάσης του Πρωταθλήματος Στίβου Αγοριών Λυκείων Μακεδονίας – Θράκης

Ανταπόκριση από την Αλεξανδρούπολης: Γιώργος Πανταζίδης

–  Εγιναν γνωστά τα αποτελέσματα της Β’ Φάσης του Σχολικού Πρωταθλήματος Στίβου Λυκείων Αγοριών σχολικού έτους 2012-2013. Ως γνωστόν, οι αγώνες του 5ου Ομίλου Μακεδονίας και Θράκης πραγματοποιήθηκαν την περασμένη Τετάρτη (17/04) στις Σέρρες, με συμμετοχή και μαθητών από την Θράκη που ορισμένοι προκρίθηκαν στην επόμενη τελική φάση της Αθήνας.

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα:

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100 Μ.  (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 11΄΄34) 

1 ΣΕΡΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 11΄΄49 -0.8
2 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 11΄΄58 -0.8
3 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1995 11΄΄68 -0.8
4 ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1995 11΄΄83 -0.8
5 ΠΑΡΟΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΝΑΔΙΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1996 11΄΄84 -1.4
6 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕ.Λ. ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1995 12΄΄11 -1.4
7 ΚΟΥΛΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΞΑΝΘΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 5ος 1995 12΄΄12 -1.4
8 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1995 12΄΄29 -0.8
9 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕ.Λ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5ος 1996 ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ -1.4
10 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΕΥΚΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 ΑΚΥΡΟΣ -1.4

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 200 Μ.  (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:23΄΄04) 
1 ΤΣΟΤΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 23΄΄36 -2.2
2 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 23΄΄36 -2.2
3 ΣΤΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 23΄΄56 -2.2
4 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 23΄΄73 -2.2
5 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 6ο ΓΕ.Λ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5ος 1996 24΄΄30 -2.2
6 ΡΑΠΤΙΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕ.Λ. ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1997 24΄΄70 -2.2

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ: 52΄΄74) 
1 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1996 50΄΄93 
2 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 51΄΄55 
3 ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 51΄΄85 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 800 Μ.  (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:2΄03΄΄54) 
1 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 2΄03΄΄50 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500 Μ.  (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:4΄21΄΄94) 
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Δ.Ε. ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΕΠΙΔΟΣΗ 
1 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ 4ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 4΄20΄΄68 
2 ΒΑΧΤΑΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΑΒΤΑΝΤΙΛ ΕΠΑ.Λ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5ος 1996 4΄31΄΄57 
3 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1996 4΄39΄΄55 
4 ΓΙΟΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1997 4΄51΄΄06 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:16΄΄04)
1 ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 14΄91 -1.5
2 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 15΄14 -1.5
3 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 15΄53 -1.5
4 ΗΡΑΚΛΕΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 16΄69 -1.5
5 ΔΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 6ο ΓΕ.Λ. ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 5ος 1997 18΄17 -1.5

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ  (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:59΄’54)
1 ΨΑΛΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1995 55΄΄98 
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΣΥΚΕΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 1΄01΄΄59 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 2000 Μ.ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:6΄50΄΄00) 
1 ΛΙΑΤΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕ.Λ. ΣΟΧΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 6΄36΄΄57 
2 ΜΑΒΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1996 6΄48΄΄51 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000 Μ.ΒΑΔΗΝ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:29΄30΄΄00) 
1 ΚΟΥΛΙΚΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1996 52΄45΄΄63 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:6,30μ.) 
1 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 8ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 6,73 μ. +1.8
2 ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 6,41 μ. +1.2

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΤΡΙΠΛΟΥΝ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:13,10μ.) 
1 ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18ο ΓΕ.Λ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 13,40 μ. +2.0
2 ΚΙΛΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 4ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 12,83 μ. +1.2

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΥΨΟΣ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:1,88μ.) 
1 ΦΡΑΓΓΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 1,92 μ. 
2 ΜΠΟΣΚΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 1,89 μ. 
3 ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΡΜΕΝΙΩΝ 1ο ΓΕ.Λ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 5ος 1997 1,80 μ. 
4 ΓΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 5ος 1997 1,72 μ. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:4,00μ.) 
1 ΜΑΡΤΙΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ 5ος 1996 4,50 μ. 

2 ΓΑΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1996 4,00 μ. 
3 ΤΖΙΟΜΑΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΣΕΡΡΩΝ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1997 3,50 μ. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΑΙΡΑ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:14,50μ.) 
1 ΚΡΙΤΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕ.Λ. ΠΡΟΒΑΤΑ ΣΕΡΡΩΝ 5ος 1995 17,33 μ. 
2 ΚΟΥΤΜΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1995 16,58 μ. 
3 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 16,09 μ. 
4 ΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑΣ 5ος 1996 15,17 μ. 
5 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1995 14,97 μ. 
6 ΣΑΡΙΕΒ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΒΙΔ ΓΕ.Λ. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5ος 1997 14,70 μ. 
7 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1995 13,98 μ. 
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕ.Λ. ΚΡΗΝΙΔΩΝ ΚΑΒΑΛΑΣ 5ος 1996 13,71 μ. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΔΙΣΚΟΣ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:42,00μ.) 
1 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕ.Λ. ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1996 55,77 μ. 
2 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕ.Λ. Ν. ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 5ος 1995 49,52 μ. 
3 ΣΙΩΠΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΧΕΔΩΡΟΥ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1996 46,79 μ. 
4 ΚΑΠΤΕΛΙ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΑΦΡΙΜ ΓΕ.Λ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 5ος 1996 45,67 μ. 
5 ΚΑΣΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΒΡΟΥ 5ος 1996 38,91 μ. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΑΚΟΝΤΙΟ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:50,00μ). 
1 ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΪΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΠΑ.Λ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ 5ος 1995 61,84 μ. 
2 ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ 5ος 1997 52,10 μ. 

3 ΑΛΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕ.Λ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 5ος 1995 51,57 μ. 
4 ΚΑΒΛΑΚΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 2ο ΓΕ.Λ. ΣΥΚΕΩΝ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1995 50,00 μ. 
5 ΚΑΡΑΤΖΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 1ο ΓΕ.Λ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1995 49,16 μ.
6 ΧΟΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΥΤ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5ος 1997 48,44 μ. 
7 ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 3ο ΓΕ.Λ. ΓΙΑΝΙΤΣΩΝ ΠΕΛΛΑΣ 5ος 1997 45,41 μ. 

ΑΓΩΝΙΣΜΑ :ΣΦΥΡΑ   (ΟΡΙΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΟΣ:52,50μ.) 
1 ΠΡΟΔΑΝΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕ.Λ. ΚΑΜΠΑΝΗ ΚΙΛΚΙΣ 5ος 1997 69,33 μ. 

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ 
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ. ΜΠΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here