ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

ΕΠΣ Έβρου: Το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου

 

Με τους αγώνες της 9ης αγωνιστικής σε Α’ και Β’ Kατηγορία συνεχίζεται η αγωνιστική δράση στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Έβρου, το δεύτερο Σαββατοκύριακο του Δεκεμβρίου.

Στην Α’ Κατηγορία η πρωτοπόρος Θράκη Φερών έχει το ρεπό της αυτή την εβδομάδα κι έτσι ο νικητής του ντέρμπι της δεύτερης θέσης ανάμεσα σε Ορέστη Ορεστιάδας και Εθνικό Αλεξανδρούπολης, που αμφότεροι έχουν ήδη κάνει τα ρεπό τους, θα έχει την ευκαιρία να την φτάσει στον ένα βαθμό διαφορά.

Αναλυτικά το προγραμμα:

Α’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Άνθειας: Ένωση Άνθειας Αρίστεινου – Νίκη Απαλού

Γήπεδο Κορνοφωλιάς: Ένωση Λυκόφης Κορνοφωλιάς – Άρδας Καστανέων

Γήπεδο Νίψας: ΠΑΕ Νίψας – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο Ορεστιάδας: Ορέστης Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο Παλαγίας: Ποντιακός – Έβρο Σουφλίου

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Σαγήνης: Ηρακλής Σαγήνης – ΠΑΕ Ριζίων

Γήπεδο Στέρνας: Δόξα Στέρνας – Ένωση Οινόης

Γήπεδο Δικαίων: Ορφέας Δικαίων – ΑΟ Νεοχωρίου

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Βύσσας: Ακρίτας Νέας Βύσσας – Δόξα Ορεστιάδας

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Κυπρίνου: Θύελλα Κυπρίνου – Ακρίτας Ορμενίου

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Καρωτής: Δόξα Δόξας – Πέπλος

Γήπεδο Σιδηρούν: Πυρσός Σιδηρού – Ορφέας Σοφικού

Γήπεδο Ασπρονερίου: Ατρόμητος Ασπρονερίου – ΑΕ Διδυμοτείχου Β’

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Ελληνοχωρίου: Δόξα Ελληνοχωρίου – ΠΑΟΚ Ισαακίου

 

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΚΕΝΤΡΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δαδιάς: Ακρίτας Δαδιάς – Ασπίδα Θουρίου

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Σάββατο 09/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο Δορίσκου: Δορίσκος – ΑΟ Μάκρης

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 11:00)

Γήπεδο Μάιστρου: ΑΟ Μαΐστρου – Ασπίδα Βρυσούλας

Γήπεδο Εξώπολης: ΑΟ Καππαδοκών – ΑΟ Μοναστηρακίου

Γήπεδο Αγνάντιας: Φουρτούνα Αλεξανδρούπολης – ΑΟ Αρίστεινου

Γήπεδο  Μαρακανά: Εθνικός Αλεξανδρούπολης Β’ – ΑΟ Ν. Χηλής

Β’ ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ – ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Κυριακή 10/12, Ωρα 15:00)

Γήπεδο ΚΤΕΟ: ΑΕΚ Έβρου – Ατρόμητος Άβαντα

Ρεπό: ΑΟ Θράκης

ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

Σχόλια

comments

Close