Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα που διοργανώνει η Α’ Περιφέρεια Θράκης και Ανατολικής Μακεδονίας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 15:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Εθνικός Αλεξ/πολης
ΑΟ Σερρών – ΑΕ Κομοτηνής 3-0 α.α.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
ΔΗΓΑ Ώρα 18:00 ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας
Κ.Γ. Ομόνοιας Ώρα 15:00 Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 11:00 Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης
Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Ώρα 14:00 Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Κομοτηνής Ώρα 12:30 ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης
Κ.Γ. Μαΐστρου Ώρα 14:00 Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 18:00 Έβρος Σουφλίου – Νέα Βύσσα
Κ.Γ. Ορεστιάδας Ώρα 13:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Ομόνοιας Ώρα 13:00 Άρτεμις Σερρών Β’ – ΑΟ Καβάλας Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ – 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
ΔΗΓΑ Ώρα 16:00 ΓΣ Δράμας Β’ – Άρτεμις Σερρών Β’
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
ΔΗΓΑ Ώρα 16:00 ΓΣ Δράμας – Γαία Δράμας
Κ.Γ. Ομόνοιας Ώρα 17:00 Άρτεμις Σερρών – ΑΟ Καβάλας Β’
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Αμυγδαλεώνα Ώρα 12:00 Αμυγδαλεώνας – ΑΟ Καβάλας Γ’
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 13:00 Ερμογένης Ξάνθης Β’ – ΑΟ Χρυσούπολης
Κ.Γ. Καβάλας Ώρα 14:00 ΑΟ Καβάλας – Ανδροσθένης Θάσου
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
ΔΑΚ Ξάνθης Ώρα 15:00 Ερμογένης Ξάνθης Γ’ – ΑΕ Κομοτηνής Β’
Κ.Γ. Κομοτηνής Ώρα 15:00 ΑΕ Κομοτηνής – Ερμογένης Ξάνθης
Κ.Γ. Μαΐστρου Ώρα 16:00 Αμαζόνες Μαΐστρου – Ακαδημία Κομοτηνής
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ – 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 4 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Σουφλίου Ώρα 16:00 Έβρος Σουφλίου – Αμαζόνες Μαΐστρου Β’
Κυριακή 5 Φεβρουαρίου
Κ.Γ. Αλεξ/πολης Ώρα 11:00 Φοίνικας Αλεξ/πολης – Νίκη Αλεξ/πολης
Κ.Γ. Ορεστιάδας 11:00 ΑΟ Ορεστιάδας – Θύελλα Φερών